,

PRESENTACIÓ 18-19 Els més grans

Aquestes són les fotografies dels equips més grans del club, des dels Alevins i Femení fins al 1r Equip.

ALEVÍ C

ALEVÍ B

ALEVÍ A

FEMENÍ-ALEVÍ

 

INFANTIL B

INFANTIL A

JUVENIL

 

1r EQUIP

,

PRESENTACIÓ 18-19 Els més petits

Aquestes són les fotografies dels nostres equips més joves, des de l’Escoleta fins als Benjamins.

ESCOLETA

PREBENJAMÍ D

 

PREBENJAMÍ C

 

 

PREBENJAMÍ B

PREBENJAMÍ A

BENJAMÍ C

BENJAMÍ B

BENJAMÍ A

 

 

 

, ,

RESULTATS PARTITS 1 I 2 DE DESEMBRE

Seguim avançant jornada a jornada. Aquests són els resultats:

#SOM-HI #endavant

ATC HOSTALRIC – 3a CATALANA: 2-3

Gols: Mame (2) i Albert Fernández.

FEMENÍ: Descansa

 

AC BANYOLES “B” –JUVENIL A: 1-3

Gols: Adrià Pidemont (2) i Adrià Muñoz.

CF PERALADA “B” – INFANTIL A: 12-0

 

INFANTIL B – UE CALDES DE MALAVELLA “A”: 0-11

 

ALEVÍ A – AT SANT PONÇ “A”: 1-7

Gol: Pau Matas.

ALEVÍ B – UE FORNELLS “B”: 3-10

Gols: Seikou Tunkara, Kevin García i Jan Puertas.

CE OLÍMPIC MALGRAT “B” –ALEVÍ C: 17-2

Gols: Hussein Trawally i Oriol Carmona.

BENJAMÍ A: Descansa.

 

BENJAMÍ B – FC RACING BLANENC “C”: PENDENT

 

CE ARENYS DE MAR “B” –BENJAMÍ C: 5-5

Gols: Joel Agell (3), Isaac Aguza i Jan Lasala.

PRE-BENJAMÍ A – CE FARNERS “A”: 11-6

Gols: Manel Fernández, Pol Soler (3), Axel Pulido, Marc Saura (4) i PP (2).

CF LLORET “A” –PRE-BENJAMÍ B: 11-0

 

PRE-BENJAMÍ C – CE FARNERS “B”: 1-13

Gol: Pablo Mancera.

 

 

, ,

HORARIS PARTITS 1 I 2 DE DESEMBRE

La temporada segueix avançant i ja arribem al mes de desembre.  Tots els nostres equips a excepció del Femení, que descansa, juguen aquest cap de setmana.

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       14             01/12         18:00        Dissabte

ATC Hostalric – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          10          01/12         15:30           Dissabte

AC Banyoles “B” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    10           01/12          12:30        Dissabte

CF Peralada “B” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       10         02/12         10:00         Diumenge

CF Tordera – UE Caldes de Malavella “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      6           02/12            10:00          Diumenge

FC Girona “B” – CF Tordera

Aleví A           Preferent Grup 6      11           01/12            10:00          Dissabte

CF Tordera – AT St. Ponç “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    10          02/12             10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Fornells “B”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      10          02/12             10:00        Diumenge

CE Olímpic Malgrat “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      Am     02/12       11:15       Diumenge

UE Sant Celoni “C” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      10       01/12          10:00     Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “C”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      9       01/12         10:00         Dissabte

CE Arenys de Mar “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                10        02/12        11:45          Diumenge

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               10         01/12        11:00          Dissabte

CF Lloret “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               10         01/12        11:45          Dissabte

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       2         02/12        11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Sils “C”

, ,

RESULTATS PARTITS 24 I 25 DE NOVEMBRE

Bona jornada lliguera en general. S’han obtingut bons resultats, i sobretot, l’aprenentatge segueix a bon ritme! Cap de setmana especial de Presentació on tots ens hem pogut reunir i gaudir d’un gran dia en família.

La setmana vinent més!!

#SOM-HI #endavant

3a CATALANA – CE ARO: 2-1

Gols: Mame i Albert Fernández.

UD CASSÀ “A” –FEMENÍ-ALEVÍ: 5-0

 

JUVENIL A– CE FARNERS “A”: 6-4

Gols: Adrià Pidemont, Adrià Muñoz (3), Joan Ferrer i Álex Sánchez.

INFANTIL A – UE FIGUERES “A”: 0-6

UE TOSSA “B” –INFANTIL B: 10-0

 

UE LLAGOSTERA – ALEVÍ A: 18-0

 

GEIEG “B” –ALEVÍ B: 1-4

Gols: Kevin García (2) i Seikou Tunkara (2).

ALEVÍ C– FC RACING BLANENC “C”: 0-22

 

BENJAMÍ A – ATC HOSTALRIC “A”: 13-0

Gols: Jordi Monfulleda (2), Nil Riera (3), Iker Díaz (3), Roger Baena (3) i Juan José Torres (2).

ATC HOSTALRIC “B” –BENJAMÍ B: 7-0

 

BENJAMÍ C – CF ARGENTONA “C”: 4-3

Gols: Joel Agell (2) i Isaac Aguza (2).

CE LA BATLLÒRIA “A” –PRE-BENJAMÍ A: 2-10

Gols: Marc Saura (4), Alex Villodre (2), Manel Fernández (2), Edgar Martín i Aniol Cuenca.

PRE-BENJAMÍ B – ATC HOSTALRIC “B”: 1-7

Gol: Adrià Exposito.

CD BLANES “B” –PRE-BENJAMÍ C: 9-0

 

 

 

, ,

HORARIS PARTITS 24 I 25 DE NOVEMBRE

RECORDEU!!! Aquest dissabte ens reunim tota la familia del CF Tordera per a celebrar la presentació!! Gaudirem d’un bon dissabte i posteriorment es disputarà el partit de lliga del 1r Equip.

Aquests són els horaris dels partits de la pròxima jornada:

Molta sort i a gaudir del futbol!!! #endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       13            24/11         18:30        Dissabte

CF Tordera – CE Aro

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       8            24/11         11:00          Dissabte

UD Cassà “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         9            24/11         14:30          Dissabte

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    9            24/11          10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Figueres “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       9         24/11         10:00         Dissabte

UE Tossa “B” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      10           24/11             09:00        Dissabte

UE Llagostera – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     9          24/11             10:30        Dissabte

GEIEG “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     9          25/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – FC Racing Blanenc “C”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       9        24/11             11:45       Dissabte

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      9        25/11               11:00         Diumenge

ATC Hostalric “B” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      8         25/11               11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Argentona “C”

 

Prebenjamí A         Grup 7                9         24/11          10:30        Dissabte

CE La Batllòria “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8               9        25/11        11:45          Diumenge

CF Tordera – ATC Hostalric “B”

 

Prebenjamí C              Grup 8                9         25/11        12:00          Diumenge

CD Blanes “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          1         25/11        10:00        Diumenge

UE Tossa “A” – CF Tordera

, ,

RESULTATS PARTITS 17 I 18 DE NOVEMBRE

Cap de setmana passat per aigua en el qual alguns dels nostres equips van haver de suspendre els seus partits. Aquests són els resultats:

#SOM-HI #endavant

CF PALAFRUGELL – 3a CATALANA: 1-0

 

FEMENÍ – FE OLOT: 0-12

 

AD CAL AGUIDÓ “A” –JUVENIL A: 5-2

Gols: Adrià Muñoz i Adrià Pidemont.

FUE OLOT “B” – INFANTIL A: 8-1

Gol: Jan Illas.

INFANTIL B – CEF SPORTING-VIDRERENCA “A”: 0-8

 

ALEVÍ A – UE QUART “B”: 0-8

 

ALEVÍ B – EF GIRONÉS-SÀBAT “C”: SUSPÈS

 

 

 

CF LLORET “A” – BENJAMÍ A: 2-5

Gols: Iker Díaz (3), Nil Riera i Roger Baena.

BENJAMÍ B – FC JUVE-LLORET “A”: SUSPÈS

Gols: Borja González i PP.

CE ARENYS DE MUNT “B” –BENJAMÍ C: 4-6

Gols: Joel Agell (5) i Jan Pujol.

PRE-BENJAMÍ A – UD CASSÀ “B”: PENDENT

 

UE BREDA “B” –PRE-BENJAMÍ B: 4-2

Gols: Pol Romaguera i Martí Manresa.

PRE-BENJAMÍ C – CF CUATRO VIENTOS “A”: 0-9

 

EF ARBUCIENCA “B” – PRE-BENJAMÍ D: PENDENT

 

, ,

HORARIS PARTITS 17 I 18 DE NOVEMBRE

Arriba una nova jornada de lliga. Tots els nostres equips ja estan preparats per a una nova i apassionant jornada. Destacar que el 1r Equip juga diumenge a casa d’un històric del futbol català com és el Palafrugell, en el que serà un gran duel a la zona alta de la taula classificatòria. L’Aleví C jugarà dilluns a la tarda el seu partit corresponent d’aquesta jornada.

Aquests són els horaris:

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       12             18/11         16:30        Diumenge

CF Palafrugell – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       7            17/11         11:45          Dissabte

CF Tordera – FE Olot

 

Juvenil A      2a Div. Grup 2          8          17/11         17:00           Dissabte

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    8           17/11          12:30        Dissabte

FUE Olot “B” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       8         17/11         10:00         Dissabte

CF Tordera – CEF Sporting-Vidrerenca “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      9           17/11            10:00          Dissabte

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    8          18/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “C”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      8          19/11             18:45        Dilluns

CF Cuatro Vientos “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       8       18/11           12:00       Diumenge

CF Lloret “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      8       18/11          11:45        Diumenge

CF Tordera – FC Juve-Lloret “A”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      8       18/11         10:45         Diumenge

CE Arenys de Munt “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                8         18/11        11:45          Diumenge

CF Tordera – UD Cassà “B”

 

Prebenjamí B         Grup 8               8         18/11        11:00          Diumenge

UE Breda “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               8         17/11        11:45          Dissabte

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “A”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       4         18/11        10:45          Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera

, ,

RESULTATS PARTITS 10 I 11 DE NOVEMBRE

Ja hem finalitzat una altra jornada de lliga. Aquesta cap de setmana tampoc han arribat a jugar tots els nostres equips a causa del seu corresponent descans. Aquests són tots els resultats:

A per la setmana vinent!!

#SOM-HI #endavant

3a CATALANA – UE QUART “B”: 2-1

Gols: “Buda” i Rozas.

FEMENÍ-ALEVÍ: DESCANSA.

 

JUVENIL A– CE CRISTINENC “A”: 2-3

Gols: Xavier Pozas i Joan Ferrer.

INFANTIL A – EF SANT FELIU “A”: 2-6

Gols: Iago Sante i Unai Hernández.

UE MAÇANET SELVA “A” –INFANTIL B: 7-1

Gols: Aniol Brunet.

AE ROSES “A” – ALEVÍ A: 8-3

Gols: Luís Robles, Nil Guerreo i Pau Matas.

ACE UNIÓ GIRONA “B” –ALEVÍ B: 9-2

Gols: Seikou Tunkara (2).

ALEVÍ C– ATC HOSTALRIC “A”: 1-5

Gol: Oriol Carmona.

BENJAMÍ A – AE BLANC I BLAVA LLORET “B”: 9-1

Gols: Nil Riera (2), Iker Díaz (2), Roger Baena (2) i Juan José Torres (3).

CE SANT HILARI-FONT VELLA “A” –BENJAMÍ B: 12-0

 

BENJAMÍ C – CF CALELLA “B”: 6-2

Gols: Isaac Aguza, Joel Agell (3), Jan Pujol i Alfredo Nicolás Altea.

CD BLANES “A” –PRE-BENJAMÍ A: 2-2

Gols: Pol Soler (2).

PRE-BENJAMÍ B – FE PALAMÓS “A”: 2-8

Gols: Aarón González i Juan Orellana.

FE PALAMÓS “A” –PRE-BENJAMÍ C: DESCANSA.

 

EF ARBUCIENCA “B” – PRE-BENJAMÍ D: PENDENT.

 

HORARIS PARTITS 10 I 11 DE NOVEMBRE

Aquests són els horaris dels partits de la pròxima jornada:

Molta sort i a gaudir del futbol!!! #endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       11            10/11         16:00        Dissabte

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         7            10/11         18:30          Dissabte

CF Tordera – CE Cristinenc “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    7            10/11          10:00        Dissabte

CF Tordera – EF Sant Feliu “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       7         10/11         13:00         Dissabte

UE Maçanet Selva “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      8           10/11             10:00        Dissabte

AE Roses “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     7          10/11             12:15        Dissabte

ACE Unió Girona “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     7          11/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       7        10/11             11:45       Dissabte

CF Tordera – AE Blanc i Blava “B”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      7        10/11               10:15         Dissabte

CE Sant Hilari-Font Vella – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      6         11/11               11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Calella “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                7         11/11          12:00        Diumenge

CF Tordera – CF Calella “B”

 

Prebenjamí B              Grup 8               7         11/11        11:45          Diumenge

CF Tordera – FE Palamós “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8     6         10/11        09:15          Dissabte

CF Lloret – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          4         28/10        09:45        Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera