, ,

HORARIS PARTITS 27 I 28 DE GENER

Arriba una jornada més de bon futbol, en la qual tots els nostres equips disputen partits a excepció del Femení i el Cadet B.

També juga l’ESCOLETA un triangular a Calella.

Molta sort a tots i a gaudir del futbol!!

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     19           27/01         17:15        Dissabte

AD Cal Aguidó – CF Tordera 

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         13       28/01            16:30       Diumenge

CF Tordera – CF Sils-La Selva “A”

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          13       28/01            12:00       Diumenge

CE Farners “A” – CF Tordera 

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        13           27/01       16:00        Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    13           28/01        12:00        Diumenge

CE La Batllòria “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    13           28/01        10:00         Diumenge

CEF Sporting Vidrerenca – CF Tordera 

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      13         28/01           11:00         Diumenge

UD Cassà “B” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    13             27/01          11:45        Dissabte

CF Tordera – EMF Calonge – St. Antoni “A”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   13       27/01             16:15      Dissabte

UE Quart “F” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  13       28/01               11:45       Diumenge

CF Tordera – FC Juve Lloret “A”

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       15       28/01             10:30      Diumenge

EF St. Feliu Guíxols –  CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     13       27/01               9:00       Dissabte

AE Sant Gregori “C” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     13       27/01         10:30         Dissabte

EF Vidrerenca “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7               13     27/01           15:00       Dissabte

UE Quart “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí B          Grup 8             13         27/01            11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Quart “A”

 

ESCOLETA            27/01             9:30       Dissabte

Triangular a Calella

09:30h – CF Calella – CF Tordera

09:55h – CE Olímpic Malgrat – CF Tordera

10:20h – CF Calella – CF Tordera 

10:45h – CE Olímpic Malgrat – CF Tordera