HORARIS PARTITS 9 I 10 DE MARÇ

Després de Carnestoltes tots els nostres equips tornen a l’acció, a excepció del Femení.

Aquests són els partits del cap de setmana:

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

1er Equip       3a Cat. Grup 16       24            10/03         17:30        Diumenge

CE La Batllòria “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          20           09/03         14:45         Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    20           10/03          10:00        Diumenge

CF Base Vilobí 2015 – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       20         09/03          10:00         Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “C”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      21           09/03            11:45          Dissabte

CF Tordera – FC Girona “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    20          09/03             11:45        Dissabte

CF Tordera – UE Porqueres “B”

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     20          09/03             10:30        Dissabte

AC Riells i Viabrea “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      20      10/03         10:00       Diumenge

CF Sils “B” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      20       10/03          11:45     Diumenge

CF Tordera – EF Vidrerenca “B”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      19       10/03         09:30         Diumenge

CF Calella “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7             Am        10/03         11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Arenys de Mar

 

Prebenjamí B         Grup 8             20        09/03         10:30           Dissabte

UE Llagostera “A”  – CF Tordera “B”

 

Prebenjamí C         Grup 8             20        09/03         11:30          Dissabte

FE Palamós “A”  – CF Tordera “B”

 

Prebenjamí D         Consel Com.     13       09/03        11:30         Dissabte

CF Sils “C” – CF Tordera