HORARIS PARTITS 9 I 10 DE JUNY

ÚLTIMA JORNADA DE LA TEMPORADA!!

Últims partits de lliga i alguns torneigs per als nostres. Destacar el gran partit que juga l’Infantil A d’Eric Pacho a Breda, on una victòria els proclamaria campions de lliga.

Moltíssima sort i a gaudir del futbol!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

Femení Infantil                         Amistós      10/06         18:00        Diumenge

CF Tordera – UE Porqueres

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        30            09/06         19:00        Dissabte

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    30             10/06           11:30        Diumenge

UE Breda “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    30           09/06        10:00         Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “B”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      30           09/06           10:00       Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    30          09/06             10:30        Dissabte

AE Sant Gregori “A” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   30          10/06            10:00       Diumenge

CF Tordera – CF Palafrugell “C”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   30         10/06             11:00       Diumenge

CE Sant Hilari-Font Vella – CF Tordera 

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       Am        09/06             11:45       Dissabte

CF Tordera – CF Alella

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     30        09/06             11:45       Dissabte

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     30       10/06         11:45         Diumenge

CF Tordera – AE Blanc i Blava Lloret

 

Prebenjamí A         Grup 7                Am         09/06             11:45      Dissabte

CF Tordera – CF Lloret

 

Prebenjamí B         Grup 7          Torneig Arenys de Mar        09/06

16:00 h – CF Arenys de Mar – CF Tordera 

17:30 h – CF Tordera – At. Sant Pol “D”

18:30 h – CE Farners – CF Tordera

19:00 h Semifinals i Finals.