HORARIS PARTITS 9 I 10 DE FEBRER

Seguim una setmana més. La competició segueix avançant i els nostres equips segueixen amb l’aprenentatge i la diversió.

Moltíssima sort a tots!! A per totes!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       21            09/02         17:00        Dissabte

CE Farners “B” – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       16           09/02         15:30          Dissabte

CF Vall d’en Bas “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         17            09/02         16:00          Dissabte

CF Tordera – CF Sils-La Selva “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    17           09/02          10:00        Dissabte

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       17         09/02           11:00         Dissabte

CE Olímpic Malgrat “B” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      18           10/02             10:00        Diumenge

FUE Olot “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     17          10/02             09:30        Diumenge

EF Sant Feliu Guíxols “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     17          10/02             10:00        Diumenge

CF Tordera – CD Malgrat “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       17        10/02             11:45       Diumenge

CF Tordera – CE La Batllòria “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      17        10/02               11:45         Diumenge

UE Tossa “A” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      16         10/02              11:45         Diumenge

CF Tordera – CD Masnou “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                17          09/02           10:00        Dissabte

CF Tordera – CD Palafolls “A”

 

Prebenjamí B              Grup 8             17        09/02         11:45          Dissabte

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Prebenjamí C              Grup 8              Am       09/02        11:45          Dissabte

CF Tordera – AE Blanc i Blava Lloret

 

Prebenjamí D         Consel Com.          9          10/01         11:45          Diumenge

CF Tordera – FB Anglès “B”