Horaris partits 7 i 8 d’octubre

Comença la lliga!!! Per fi ha arribat la competició oficial. Aquest cap de setmana la majoria dels nostres equips del futbol base engeguen la competició oficial. Ànims, i com sempre, a gaudir del futbol!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     6           08/10         16:30        Diumenge

CE Mont-Ras “A” – CF Tordera 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        1            07/10         18:00        Dissabte

CD Bescano “A” – CF Tordera 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          1            08/10        16:30         Diumenge

CF Tordera – UE Breda “A” 

Cadet A         1a Div. Grup 16        1             07/10         10:00        Dissabte

CE Salt-Comacros “A” – CF Tordera   

Cadet B         1a Div. Grup 17        1              07/10           9:45       Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguido “B” 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    1             08/10          11:30        Diumenge

EF Arbucienca “A” CF Tordera

Infantil B      2a Divisió Grup 9    1            07/10           11:45        Dissabte

CF Tordera – CP Bell Lloc “C”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 5      1           07/10           10:00       Dissabte

CF Tordera – UE St Celoni “B” 

Aleví B           1a Divisió Grup 10    1          07/10             9:30        Dissabte

Esc.F. Girones-Sabat “C” – CF Tordera   

Aleví-C           2a Divisió Grup 34   1         08/10            10:00       Diumenge

CF Tordera – A.E Ter-Burgent 2014 “C” 

Aleví-D           2a Divisió Grup 33   1         08/10              9:30       Diumenge

UE Maçanet Selva “A” – CF Tordera

Benjamí A      Preferent Grup 7       3        07/10             11:00       Dissabte

E.F Girones-Sabat “B” – CF Tordera 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     1        08/10             11:45       Diumenge

CF Tordera – UD Cassa “C” 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     1        08/10             10:00      Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “B” 

Prebenjamí A         Grup 8                1         08/10             11:45      Diumenge

CF Tordera – UD Cassa “B” 

Prebenjamí B          Grup 7               1          08/10             12:00     Diumenge

CD Blanes “B” – CF Tordera