, ,

HORARIS PARTITS 6 I 7 D’OCTUBRE

I…més equips que comencen la temporada oficial el proper cap de setmana, d’entre ells el Femení, que s’estrena diumenge al municipal, el Prebenjamí D també s’estrenarà a casa i el Benjamí C ho farà a domicili.

El 1r Equip juga dissabte per la tarda el derbi veïnal a Palafolls.

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       6              06/10         16:45        Dissabte

CD Palafolls “A” – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       1            07/10         17:00          Diumenge

CF Tordera – AE Cornellà de Terri

 

Juvenil A      2a Div. Grup 2          2            06/10         16:00          Dissabte

CF Sils-La Selva “A”- CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    2            07/10          11:00        Diumenge

EF Gironés-Sàbat “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6        2       06/10        10:00         Dissabte

CF Tordera – CE Olímpic Malgrat “B”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      3           07/10            11:45        Diumenge

CF Tordera – FUE Olot “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    2          06/10             11:45        Dissabte

CF Tordera – EF Sant Feliu Guíxols “B”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27    2          06/10             10:45        Dissabte

CD Malgrat “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       2        07/10             10:30       Diumenge

CE La Batllòria “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      2       06/10             11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Tossa

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      1       07/10         10:30         Diumenge

UE Vilassar Mar – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                2         06/10        10:00      Dissabte

CD Palafolls – CF Tordera

 

Prebenjamí B         Grup 8               2         07/10        09:15          Diumenge

CE Farners “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí D     Consell Com.       1         06/10        10:00          Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “B”