HORARIS PARTITS 6 I 7 D’ABRIL

Ja tenim a tocar una nova jornada! A gaudir del futbol!!

Aquests són els partits del cap de setmana:

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

1er Equip       3a Cat. Grup 16       28            07/04         17:00        Diumenge

UE Quart “B” – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       23           07/04         10:00        Diumenge

CF Tordera – FC Gerunda “A”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          24           06/04         18:00         Dissabte

CE Farners “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       24         06/04          10:00         Dissabte

CF Tordera – UE Tossa “B”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      25           07/04            11:45          Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    24          06/04             10:00          Dissabte

CF Tordera – GEIEG “B”

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     24          24/03             10:00         Dissabte

FC Racing Blanenc “C” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      24      07/04         10:00       Diumenge

ATC Hostalric “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      24       06/04          10:00        Dissabte

CF Tordera – ATC Hostalric “B”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      23       06/04         09:00         Dissabte

CE Llavaneres “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7             24        06/04         11:45         Dissabte

CF Tordera – CE La Batllòria “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8             24        07/04         10:00           Diumenge

ATC Hostalric “B”  – CF Tordera “B”

 

Prebenjamí C         Grup 8             24        07/04         10:00          Diumenge

AD Cal Aguidó  – CD Blanes “B”

 

Prebenjamí D         Consel Com.     16       07/04        11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Sils “B”