,

HORARIS PARTITS 5 I 6 DE MAIG

Ja tenim a tocar una nova jornada de lliga, on la totalitat dels nostres equips disputen partit. El Femení torna a l’acció, com també l’Escoleta.

Destacar que el partit del Cadet B que es jugarà dijous vinent al municipal.

Molta sort a tots i a gaudir

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     31           05/05         16:00        Dissabte

CF Tordera – CE Salt-Coma Cros “A”

 

Femení                                       Amistòs      06/05         10:00        Diumenge

CF Tordera – ATC Sant Pol

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        25            05/05         12:00        Dissabte

UE Tossa “A” – CF Tordera 

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          25       05/05            18:15       Dissabte

EF Arbucienca “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         25           10/05       19:30        Dijous

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    25           06/05        16:00         Diumenge

UE Sant Celoni “B” – CF Tordera 

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    25           05/05        10:00         Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “A”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      25         05/05           10:00         Dissabte

CF Tordera – UE Caldes de Malavella “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    25          06/05             11:00        Diumenge

At. Bisbalenc “A” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   25       06/05             10:00      Diumenge

CF Tordera – UE Fornells “D”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  25       05/05               09:30       Dissabte

CD Blanes “D” – CF Tordera

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       27        05/05             10:40       Dissabte

UE Sant Celoni “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     25       06/05              11:45       Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera “D”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     25       05/05         10:00         Dissabte

FC Racing Blanenc “C” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                25         05/05             11:30      Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí B          Grup 8               25          05/05             09:45     Dissabte

CF Tordera – CF Sils-La Selva “A”

 

ESCOLA                                   Amistós           05/05              11:45     Dissabte

CF Tordera – CF Calella