, ,

Horaris partits 4 i 5 de novembre

Cinquena jornada de lliga per a la majoria dels nostres equips. Grans partits tant al municipal com fora de casa en què les aspiracions pels objectius comencen a ser palpables. Molta sort a tots!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     10           04/11         17:00        Dissabte

CD BlanesCF Tordera 

 

Femení        Amateur F-7 G. 5        5            05/11         16:30        Diumenge

CF Tordera – CF Lliçà de Vall “A”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        5            04/11         17:00        Dissabte

UE Sant Celoni “B” – CF Tordera

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          5            04/11        16:30         Dissabte

CF Tordera – CE Anglès “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        5             04/11         13:45        Dissabte

UE Fornells “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         5              05/11            9:45       Diumenge

CF Tordera – UE Maçanet “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    5             04/11             9:30        Dissabte

CF Sils-La Selva “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    5             05/11            11:45        Diumenge

CF Tordera – UE Tossa “A”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      5           04/11           10:00       Dissabte

CF Tordera – FC Vilablareix “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    5          05/11             11:00        Diumenge

UE Quart “C” – CF Tordera 

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   5         05/11              10:00       Diumenge

CF Tordera – UE Tossa “A”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   5         05/11             16:00       Diumenge

CF Base Vilobí 2005 “B” – CF Tordera 

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       7        04/11             12:45       Dissabte

CF Sils “A” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     5        04/11             11:45       Dissabte

CF Tordera – ACE Unió Girona “B”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     5        04/11               10:00      Dissabte

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                5         05/11             11:45      Diumenge

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8               5          04/11             12:00     Dissabte

FE Palamós “A” – CF Tordera