HORARIS PARTITS 4 I 5 DE MAIG

Arriba una nova jornada futbolística!

Aquesta setmana el 1r Equip jugarà dissabte a les 18:30 h. Us esperem per animar als nostres!!

Moltíssima sort a tots!! A per totes!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       31            04/05         18:30        Dissabte

CF Tordera – ATC Hostalric

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       26           04/05         11:45        Dissabte

CF Tordera – UE L’Estartit “A”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         27             04/05         16:00        Dissabte

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “C”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    27            04/05          10:00        Dissabte

CE Farners “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       27          04/05          10:00         Dissabte

CF Tordera – CE Riudarenes

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6       28           04/05             09:30        Dissabte

EF Baix Ter “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13      27          05/05            10:00        Diumenge

CF Tordera – CE Cristinenc “B”

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     27          04/05            09:45        Dissabte

EF Arbucienca “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      27        04/05           10:00         Dissabte

CF Tordera – CE Olímpic Malgrat “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      27         04/05            11:00         Dissabte

CD Malgrat “B” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      26         04/05            11:45         Dissabte

CF Tordera – AE Santa Susanna “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                 27          04/05          09:15        Dissabte

UE Llagostera “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8             27        05/05         11:45          Diumenge

CF Tordera – UE Quart “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8              27       04/05        09:30           Dissabte

AD Cal Aguidó “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.     19        05/05        10:30           Diumenge

FB Anglès “B”  – CF Tordera