HORARIS PARTITS 30 I 31 DE MARÇ

Ja tenim aquí una nova jornada de competició. La temporada va avançant i els nostres equips segueixen amb l’aprenentatge i la diversió.

Destacar que el 1r Equip juga el derbi contra el Blanes, 1r classificat el dissabte al municipal. Us esperem per a animar als nostres!!

Moltíssima sort a tots!! A per totes!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       27            30/03         16:00        Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “A”

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       aM           31/03         10:00          Diumenge

CF Tordera – FC Gerunda “B”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         23             31/03         12:00          Diumenge

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    23            30/03          10:00        Dissabte

CF Tordera – FUE Olot “B”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       23          30/03          10:00         Dissabte

CEF Sporting-Vidrerenca – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6       24           31/03             11:00        Diumenge

UE Quart “B” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13      23          30/03             11:00        Dissabte

EF Gironés-Sàbat “C” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     21          31/03            10:00        Diumenge

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       23        31/03             11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Lloret “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      23         30/03              11:00         Dissabte

FC Juve-Lloret “A” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      22         30/03              11:45         Dissabte

CF Tordera – CE Arenys de Mar “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                 23          30/03          11:00        Dissabte

UD Cassà “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8             23        30/03         11:45          Dissabte

CF Tordera – UE Breda “B”

 

Prebenjamí C              Grup 8              23       30/03        11:00           Dissabte

CF Cuatro Vientos “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.        15        30/03         10:00          Dissabte

UE Maçanet de la Selva – CF Tordera