HORARIS PARTITS 3 I 4 DE NOVEMBRE

Entrem al mes de novembre. En aquesta jornada, l’Infantil A, el Prebenjamí B i D jugaran els seus partits entre setmana. Destacar que aquest dissabte el 1r Equip juga a Blanes un derbi que segurament serà trepidant.

Aquests són els horaris:

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       10             03/11         17:00        Dissabte

CD Blanes – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       5            03/11         11:45          Dissabte

CF Tordera – Joventut St. Pere Màrtir

 

Juvenil A      2a Div. Grup 2          6          04/11         12:30           Diumenge

ACE Unió Girona “A” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    6           07/11          19:00        Dimecres

CF Sils-La Selva “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      7           03/11            10:00        Dissabte

CF Tordera – AT. Bisbalenc “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    6          04/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – Penya Bons Aires “B”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      6          04/11             10:00        Diumenge

Penya Blaugrana de Gualba – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       6       03/11           12:30       Dissabte

CF Cuatro Vientos “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      6       04/11          11:45        Diumenge

CF Tordera – AT Riells i Viabrea “A”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      5       04/11         11:30         Diumenge

CF Joventut Teià “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                6         03/11        10:00       Dissabte

CF Tordera – UE Breda “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               4         06/11        18:00          Dimarts

AD Cal Aguidó “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               6         03/11        11:45          Dissabte

CF Tordera – ATC Hostalric “B”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       3         06/11        18:15          Dimarts

CF Tordera – CD Olímpic Malgrat “A”