HORARIS PARTITS 3 I 4 DE MARÇ

Torna el futbol un cap de semana més. Una jornada on l’Escoleta torna a jugar.

Destacar que el partit del Cadet A es jugarà el pròxim dimecres 14 de març a les 20 h a Vilablareix.

D’altra banda, el 1r Equiptorna a jugar a casa després de diverses jornades fent-ho a domicili.

Molta sort i a GAUDIR DEL FUTBOL!!!

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     23           04/03         16:30        Diumenge

CF Tordera – CE Mont-Ras “A”

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         17       03/03            17:45       Dissabte

E.F Gironés-Sàbat “C” – CF Tordera

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          17       03/03            16:30       Dissabte

CF Tordera – CD Palafolls “A”

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         17           03/03       11:45        Dissabte

CF Tordera – CD Palafolls “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    17           04/03        9:30         Diumenge

AE Blanc i Blava Lloret “A” – CF Tordera 

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    17           04/03        10:00         Diumenge

CF Tordera – UE Sant Celoni “C”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      17         03/03           10:00         Dissabte

CF Tordera – CF Lloret “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    17             03/03          10:45        Dissabte

UE La Salle Girona “A” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   17       04/03             10:00      Diumenge

CF Tordera – CF Base Llagostera “A”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  17       04/03               9:45       Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       19       03/03             9:15      Dissabte

CE Farners “A” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     17       04/03              11:45       Diumenge

CF Tordera – CF Sils “B”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     17       04/03         11:45         Diumenge

CF Tordera – UE Maçanet Selva “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7               17     03/03           11:45       Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8             17         03/03            9:30       Dissabte

UE Llagostera “A” – CF Tordera

 

ESCOLETA                             Amistòs        03/03             11:45       Dissabte

CF Tordera – CF Lloret