HORARIS PARTITS 3 I 4 DE FEBRER

Jornada 14 per a la majoria dels nostres equips. Inaugurem un mes de febrer on tots els nostres equips juguen a excepció de l’Escoleta i el Femení. El Cadet B aquesta setmana jugarà dos partits, un d’ells el que tenia ajornat de fa unes setmanes.

Molta sort a tots!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     20           03/02         16:30        Dissabte

CE La Batllòria – CF Tordera 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        14            03/02         16:30        Dissabte

AE Sant Gregori “A” – CF Tordera 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          14            03/02        16:00         Dissabte

UE Breda – CF Tordera 

Cadet A         1a Div. Grup 16        14             03/02        16:00        Dissabte

CE Banyoles “A” – CF Tordera

Cadet B         2a Div. Grup 1         14              04/02           10:00       Diumenge

CF Tordera – CEF Sporting-Vidrerenca

Cadet B         2a Div. Grup 1         12              06/02           19:15       Dimarts

CF Tordera – CD Blanes “C”

Infantil A      2a Divisió Grup 4    14             03/02           10:00        Dissabte

CEF Sporting-Vidrerenca – CF Tordera 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    14            03/02           10:30        Dissabte

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      14           03/02           10:30       Dissabte

CF Tordera – GEIEG “B”

Aleví B           1a Divisió Grup 13    14          03/02             09:00        Dissabte

CE Aro “A” – CF Tordera

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   14          04/02            10:00       Diumenge

CF Tordera – CF Santa Eugènia “D”

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   14         03/02             11:30       Dissabte

ATC Hostalric “A” – CF Tordera 

Benjamí A      Preferent Grup 7       16        03/02             10:00       Dissabte

FE Palamós “A” – CF Tordera

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     14        04/02             11:45       Diumenge

CF Tordera – UE Quart “C”

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     14       03/02         09:00         Dissabte

CF Tordera – UE Tossa “A”

Prebenjamí A         Grup 7                14         04/02             10:00      Diumenge

UD Cassà “B” – CF Tordera 

Prebenjamí B          Grup 8               14          04/02             11:45     Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “B”