HORARIS PARTITS 27 I 28 D’OCTUBRE

Aquests són els horaris dels partits de la pròxima jornada. En aquesta ocasió, tots els nostres equips juguen competició oficial a excepció del Prebenjamí, que jugarà un amistós.

El 1r Equip torna de nou a jugar al municipal en un altre duel a la zona alta de la taula classificatòria.

Molta sort i a gaudir del futbol!!! #endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       9              27/10         16:00        Dissabte

CF Tordera – UE Calonge

 

Femení Aleví    Amat. F7 G. 1       4            27/10         11:15          Dissabte

AE Monells – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         5            28/10         12:00          Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    5            27/10          09:30        Dissabte

CF Tordera – CF Base Vilobí 2015

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6        5        28/10        12:00         Diumenge

CD Blanes “C” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      6           27/10             11:30        Dissabte

FC Girona “B” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     5          27/10             10:00        Dissabte

UE Porqueres “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     5          28/10             10:00        Diumenge

CF Tordera – AC Riells i Viabrea “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       5        27/10             11:45       Dissabte

CF Tordera – CF Sils “B”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      5        27/10               10:00         Dissabte

EF Vidrerenca “B” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      4         27/10               10:00         Dissabte

CF Tordera – FC Aqua Hotel “F”

 

Prebenjamí A         Grup 7                Am         28/10          10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Caldes “A”

 

Prebenjamí B              Grup 8               5         27/10        11:45          Dissabte

CF Tordera – UE Llagostera “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8               5         27/10        15:00          Dissabte

FE Palamós “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          4         28/10        09:45        Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera