, ,

HORARIS PARTITS 24 I 25 DE NOVEMBRE

RECORDEU!!! Aquest dissabte ens reunim tota la familia del CF Tordera per a celebrar la presentació!! Gaudirem d’un bon dissabte i posteriorment es disputarà el partit de lliga del 1r Equip.

Aquests són els horaris dels partits de la pròxima jornada:

Molta sort i a gaudir del futbol!!! #endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       13            24/11         18:30        Dissabte

CF Tordera – CE Aro

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       8            24/11         11:00          Dissabte

UD Cassà “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         9            24/11         14:30          Dissabte

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    9            24/11          10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Figueres “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       9         24/11         10:00         Dissabte

UE Tossa “B” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      10           24/11             09:00        Dissabte

UE Llagostera – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     9          24/11             10:30        Dissabte

GEIEG “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     9          25/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – FC Racing Blanenc “C”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       9        24/11             11:45       Dissabte

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      9        25/11               11:00         Diumenge

ATC Hostalric “B” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      8         25/11               11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Argentona “C”

 

Prebenjamí A         Grup 7                9         24/11          10:30        Dissabte

CE La Batllòria “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8               9        25/11        11:45          Diumenge

CF Tordera – ATC Hostalric “B”

 

Prebenjamí C              Grup 8                9         25/11        12:00          Diumenge

CD Blanes “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          1         25/11        10:00        Diumenge

UE Tossa “A” – CF Tordera