HORARIS PARTITS 24 I 25 DE FEBRER

Última jornada del mes de febrer. Una jornada on tots els nostres equips disputaran els seus partits a excepció del Cadet B, el Femení-Infantil i l’Escoleta.

Molta sort a tots!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     22           24/02         16:30        Dissabte

UE Calonge – CF Tordera 

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        16            24/02         16:30        Dissabte

CF Tordera – CD Bescanó “A”

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          16            24/02        19:00         Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        16             24/02        10:00        Dissabte

CF Tordera – CE Salt-ComaCros “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    16             25/02           10:00        Diumenge

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    16            24/02           09:45        Dissabte

CP Bell-Lloc “C” – CF Tordera 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      16           25/02           12:15       Diumenge

UE St. Celoni “B” – CF Tordera 

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    16          24/02             11:45        Dissabte

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “C”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   16          24/02            11:30       Dissabte

AE Ter-Brugent 2014 “C” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   16         24/02             10:00       Dissabte

CF Tordera – UE Maçanet de la Selva

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       18        24/02             11:45       Dissabte

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “B”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     16        24/02             11:00       Dissabte

UD Cassà “C” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     16       25/02         11:00         Diumenge

CD Blanes “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                16         24/02             11:00      Dissabte

UD Breda “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí B          Grup 8               16          25/02             11:45     Diumenge

CF Tordera – AT Hostalric “B”