, ,

Horaris partits 21 i 22 d’octubre

S’apropa una jornada més, s’està agafant el ritme de la competició i els equips van millorant dia a dia. Molta sort a tots i a gaudir d’un altre cap de setmana de futbol!! Aquesta setmana l’Infantil no jugarà, el partit d’aquesta jornada el disputarà l’1 de noviembre.

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     8           15/10         16:00        Dissabte

UE La Salle Girona – CF Tordera 

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        3            21/10         18:15        Dissabte

AE Ter-Brugent 2014 “A” – CF Tordera

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          3            22/10        16:30         Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        3             21/10         16:00        Dissabte

EF CE Baix Ter “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         3              22/10           10:00       Diumenge

CF Tordera – CE Olímpic Malgrat “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    3             21/10            10:00        Dissabte

CF Tordera – AE Blanc Blava Lloret “B”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      3           21/10           10:00       Dissabte

CF Tordera – CF Sils “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    3          21/10             12:00        Dissabte

CF Sta. Eugènia “A” – CF Tordera 

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   3         22/10              10:00       Diumenge

CF Tordera – UE Porqueres “D”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   Am         22/10             09:45       Diumenge

CD Malgrat – CF Tordera 

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       5        21/10             09:00       Dissabte

UE Llagostera “A” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     3        22/10             11:45       Diumenge

CF Tordera – FC Vilablareix “B”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     3        21/10               10:30      Dissabte

AE Ter-Brugent 2014 “D” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                3         22/10             11:45      Diumenge

CF Tordera – UE Breda “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8               3          22/10             09:00     Diumenge

ATC Hostalric “B” – CF Tordera