HORARIS PARTITS 21 I 22 D’ABRIL

Arriba una nova jornada de lliga, en què el 1r Equip jugarà a casa després de guanyar al líder a domicili i on pot seguir depenent d’ell mateix per arribar a la promoció d’ascens.

Destacar que l’Escoleta torna a jugar, i que l’Aleví A jugarà el partit corresponent d’aquesta jornada dimarts vinent. Com també el Juvenil B, que disputarà el seu partit el dimecres 2 de maig a les 19:30 h. Ambdós partits es jugaran al municipal de Tordera.

La resta d’equips disputen els seus partits de lliga a excepció del Benjamí B, que serà amistós.

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     29           22/04         16:30        Diumenge

CF Tordera – CE Anglès 

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        23            21/04         16:00        Dissabte

AT Bisbalenc “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         23           21/04       10:00        Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    23           22/04        09:45         Diumenge

CF Base Vilobí 2005 “B” – CF Tordera 

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    23           21/04        11:45         Dissabte

CF Tordera – CE Farners “B”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    23          22/04             12:00        Diumenge

CF Sarrià Ter “A” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   23       22/04             11:45      Diumenge

CF Tordera – CP Bell-Lloc “D”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  23       22/04               10:00       Diumenge

AD Cal Aguidó “C” – CF Tordera

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       25        22/04             12:00       Diumenge

FC Racing Blanenc “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     Am       21/04              12:00       Dissabte

Vilobí – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     23       21/04         10:00         Dissabte

AC Riells i Viabrea “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                23         22/04             11:45      Diumenge

CF Tordera – CE St. Hilari Font-Vella 

 

Prebenjamí B          Grup 8               23          22/04             11:00     Diumenge

AT Hostalric “C” – CF Tordera 

 

ESCOLA                                   Amistós           21/04              09:30     Dissabte

CE Olímpic Malgrat – CF Tordera