HORARIS PARTITS 20 I 21 D’OCTUBRE

Ja tenim aquí una jornada més de futbol. Aquest cap de setmana s’omple de partits i emoció. Moltíssima sort a tots!!

El 1r Equip juga dissabte per la tarda el derbi veïnal a Malgrat, un derbi trepidant entre dos equips capdavanters.

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       8              20/10         18:30        Dissabte

CD Malgrat “A” – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       3            21/10         16:30          Diumenge

CF Tordera – CF Val d’en Bas “A”

 

Juvenil A      2a Div. Grup 2          Am          20/10         18:30          Dissabte

CEF Sporting Vidreranca – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    4            21/10          12:00        Diumenge

FC Vilablareix “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6        2       06/10        10:00         Dissabte

CF Tordera – CF Cellera “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      5           21/10            10:00        Diumenge

CF Tordera – UD Cassà “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    4          20/10             10:00        Dissabte

CF Tordera – FC Girona “C”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      4          21/10             12:00        Diumenge

CF Lloret “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       4       20/10             09:45       Dissabte

CD Malgrat “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      4       20/10          11:45       Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “B”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      3       21/10         11:00         Diumenge

CD Masnou “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                4         21/10        10:00      Diumenge

CF Tordera – FC Girona “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               4         21/10        11:15          Diumenge

FC Racing Blanenc “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               4         21/10        11:45          Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera “A”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       3         21/10        11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Lloret