Horaris partits 20 i 21 de gener

Torna el futbol un cap de setmana més. Una jornada on tots els nostres equips, a excepció del Benjamí C i el Femení, disputen els seus respectius partits. Moltíssima sort a tots i a gaudir del futbol!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     18           21/01         16:30        Diumenge

CF Tordera – CF Vilartagues

Juvenil A      1a Div. Grup 14        12            21/01         17:30        Diumenge

CE Cristinenc “A” – CF Tordera 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          12            20/01        16:30         Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

Cadet A         1a Div. Grup 16        12             20/01        12:15        Dissabte

CF Tordera – EF St. Feliu Guíxols  

Cadet B         2a Div. Grup 1         12              20/01           19:30       Dissabte

CD Blanes “C” – CF Tordera

Infantil A      2a Divisió Grup 4    12             20/01           10:30        Dissabte

CF Tordera – CE Olímpic Malgrat “B”

Infantil B      2a Divisió Grup 9    12            20/01           12:45        Dissabte

UE Caldes de Malavella – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      12           20/01           10:30       Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “B”

Aleví B           1a Divisió Grup 13    12          21/01             12:00        Diumenge

CE Cristinenc “B” – CF Tordera

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   12         21/01            10:00       Diumenge

CF Tordera – CD Bescanó “B”

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   12         20/01             12:00       Dissabte

CF Tordera – UE Tossa “B”

Benjamí A      Preferent Grup 7       14        21/01             11:45       Diumenge

CF Tordera – CF Torelló “A” 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     12        21/01             11:00       Diumenge

EF Vidrerenca “C” – CF Tordera 

Prebenjamí A         Grup 7                12         21/01             11:45      Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “A”

Prebenjamí B          Grup 8               12          20/01             11:45     Dissabte

CF Sils-La Selva “A” – CF Tordera