HORARIS PARTITS 2 I 3 DE MAIG

Últim cap de setmana de futbol d’aquest mes de maig. Una jornada amb uns quants partits amistosos, i algun torneig, com el que disputarà el Prebenjamí A. Però no tan sols hi han partits amistosos, molts dels nostres equips encara segueixen la seva competició oficial, com l’Infantil A, que només es troba a dues jornades de guanyar la lliga.

L’horari del Prebenjamí es confirmarà demà.

Molta sort a tots i a gaudir del futbol!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

Femení Infantil                         Amistós      03/06         11:15        Diumenge

UD Porqueres – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        29            02/06         16:30        Dissabte

CF Tordera – AE Sant Gregori “A”

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         29           02/06       11:45        Dissabte

CEF Sporting Vidrerenca – CF Tordera 

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    29           02/06        10:00         Dissabte

CF Tordera – CEF Sporting Vidrerenca

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    29           02/06        11:30         Dissabte

ATC Hostalric “A” – CF Tordera

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      29         03/06           10:45         Diumenge

GEIEG “B” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    29          01/06             19:00        Divendres

CF Tordera – CE Aro “A”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   29          02/06            11:15       Disabte

CF Santa Eugènia “D” – CF Tordera 

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  29       01/06               19:00       Divendres

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       Am        02/06             10:30       Dissabte

Vilablareix – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     29       02/06              11:00       Dissabte

UE Quart “C” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     29       03/06         10:00         Diumenge

UE Tossa “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí A          Grup 7               Am          02/06             12:00     Dissabte

Triangular a La Batllòria

 

Prebenjamí B          Grup 8               Am          03/06             00:00     Dissabte

XEF Lloret – CF Tordera