, ,

Horaris partits 18 i 19 de novembre

Aquesta jornada tornen a jugar tots els nostres equips. Setena jornada per a la majoria. Molta sort a tots!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     12           19/11         16:30        Diumenge

CE AnglèsCF Tordera 

 

Femení        Amateur F-7 G. 5        7            19/11         16:30        Diumenge

CF Tordera – AT Masnou “A”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        7            18/11         15:00        Dissabte

FE Palamós “B” – CF Tordera

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          7            29/11        20:45         Dimecres

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        7             19/11         12:00        Diumenge

UE Breda “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         7              18/11            10:00       Dissabte

CF Tordera – CF Lloret “B”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    7             19/11             11:00        Diumenge

CE Sant Hilari Font-Vella – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    7             19/11            11:45        Diumenge

CF Tordera – CF Base Vilobí 2015 “A”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      7           18/11           10:00       Dissabte

CF Tordera – FC Girona “D”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    7          19/11             10:00        Diumenge

CF Racing Blanenc “C” – CF Tordera 

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   7         18/11              11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Sils “C”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   7         19/11             11:15       Diumenge

CF Sils “D” – CF Tordera 

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       9        18/11             10:45       Dissabte

UE Quart “B” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     7        19/11             11:45       Diumenge

CF Tordera – CF Cellera “A”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     7        18/11               12:15      Dissabte

CF Cuatro Vientos “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                7         19/11             11:45      Diumenge

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8               7          19/11             12:30     Diumenge

CE Farners “A” – CF Tordera