HORARIS PARTITS 17 I 18 DE MARÇ

S’apropa un cap de setmana ple de partits importants, on a mesura que avança la temporada, cada partit pren més importància que l’anterior. Cal destacar que el 1r Equip torna a jugar a casa, en un partit clau per a seguir en la lluita per les primeres places.

Aquests són els horaris:

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     25           18/03         16:30        Diumenge

CF Tordera – UE La Salle

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         19       18/03            12:00       Diumenge

ACE Unió Girona “A” – CF Tordera

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          19       17/03            16:30       Dissabte

CF Tordera – AE Ter-Brugent 2014 “B”

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         19           18/03       10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Sant Celoni “B”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    19           17/03        13:15         Dissabte

CD Blanes “C” – CF Tordera 

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    19           18/03        11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Sils-La Selva “B”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      19         17/03           10:00         Dissabte

CF Tordera – AE Blanc i Blava Lloret “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    19             17/03          12:30        Dissabte

CE Unió Girona “B” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   19       17/03             11:45      Dissabte

CF Tordera – E. Penya Bons Aires “A”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  19       17/03               12:00       Dissabte

CD Palafolls “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       21       17/03             11:30      Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     19       17/03              11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Caldes de Malavella “B”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     19       17/03         11:00         Dissabte

CE Farners “C” – CF Tordera 

 

Prebenjamí A         Grup 7               19     18/03           11:45       Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera “B”

 

Prebenjamí B          Grup 8             19         17/03            9:00       Dissabte

UD Cassà “A” – CF Tordera