HORARIS PARTITS 17 I 18 DE FEBRER

Cap de setmana ple de partits. Només l’Infantil A (líder de la seva lliga) descansarà aquesta jornada. L’Aleví A jugarà a domicili el proper dimarts.

Una jornada on l’Escoleta i el Femení Infantil tornen a jugar!! Ja sabeu, apropeu-vos i animeu als més petits i petites del club!!

D’altra banda, el 1r Equip té una altra prova de foc a Farners per a seguir a la recerca de les primeres posicions de la taula.

Molta sort a tots i totes!! A gaudir!!!

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     21           17/02         16:00        Dissabte

CE Farners “B” – CF Tordera 

 

Femení Infantil                         Amistòs      18/02         11:45        Diumenge

CF Tordera – UE Cassà

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         15       18/02            12:00       Diumenge

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          15       18/02            16:30       Diumenge

CF Tordera – CE Riudarenes 2005 “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        15           17/02       10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         15           17/02       12:30        Dissabte

FC Juve-Lloret “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    15           17/02        9:30         Dissabte

EF Arbucienca “B” – CF Tordera 

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      15         20/02           18:15         Dimarts

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    15             17/02          11:45        Dissabte

CF Tordera – AE St. Gregori “A”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   15       17/02             10:00      Dissabte

CF Palafrugell “C” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  15       17/02               10:00       Dissabte

CF Tordera – CE St. Hilari-Font Vella

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       17       18/02             11:45      Diumenge

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     15       18/02               9:30       Diumenge

CE Farners “B” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     15       18/02         11:00         Diumenge

AE Blanc i Blava – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7               15     17/02           11:45       Dissabte

CF Tordera – AT Hostalric “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8             15         17/02            11:15       Dissabte

FC Racing Blanenc “B” – CF Tordera

 

ESCOLETA                             Amistòs        17/02             12:15       Dissabte

CF Tordera – CE Malgrat