HORARIS PARTITS 16 I 17 DE MARÇ

Ja tenim aquí una nova jornada de competició. La temporada va avançant i els nostres equips segueixen amb l’aprenentatge i la diversió.

Aquest cap de setmana el 1r Equip torna a jugar a casa, un derbi i entre les primeres posicions de la taula. Us esperem per a animar al 1r Equip.

Moltíssima sort a tots!! A per totes!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       25            16/03         16:00        Dissabte

CF Tordera – CD Malgrat

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       20           17/03         12:00          Diumenge

FE Olot – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         21             16/03         18:30          Dissabte

CF Tordera – ACE Unió Girona “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    21            16/03          10:00        Dissabte

CF Tordera – CF Sils – La Selva “A”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6       22           16/03             11:00        Dissabte

AT Bisbalenc “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13      21          17/03             13:00        Diumenge

Penya Bons Aires “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     21          17/03            10:00        Diumenge

CF Tordera – Penya Blaugrana de Gualba “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       21        17/03             11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      21         16/03               10:30         Dissabte

AT Riells i Viabrea “A” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      20         16/03              11:45         Dissabte

CF Tordera – CE Arenys de Mar “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                21          16/03           11:00        Dissabte

UE Breda “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8             21        16/03         09:30          Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguidó “B”

 

Prebenjamí C              Grup 8              21       16/03        12:15           Dissabte

ATC Hostalric “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.         14        17/03         11:45          Diumenge

CF Tordera – EF Arbucienca “B”