Horaris partits 16 i 17 de desembre

Últim cap de setmana de futbol de l’any, i a més, amb una gran sorpresa, el debut de l’Aleví-Infantil Femení. Les nostres nenes disputen el seu primer partit diumenge al matí al municipal contra l’Atlètic Sant Pol. Desitgem a les noies moltíssima sort!!

Destacar que el Juvenil jugarà el seu partit divendres, i el Prebenjamí B el disputarà dimarts vinent.

Moltísima sort a tots i totes!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     15           17/12         16:30        Diumenge

CF Tordera – CF Lloret “B”

Femení Infantil                              Am           17/12          11:45       Diumenge

CF Tordera – ATC Sant Pol “A”

Juvenil A      1a Div. Grup 14        10            15/12         21:30        Divendres

CF Tordera – UE Tossa “A”

Juvenil B      2a Div. Grup 1          10            16/12        16:00         Dissabte

CD Malgrat “B” – CF Tordera

Cadet A         1a Div. Grup 16        10             17/12        10:00        Diumenge

CF Tordera – EF Gironés-sàbat “A”   

Cadet B         2a Div. Grup 1         10              17/12           10:45       Diumenge

CE Farners “A” – CF Tordera

Infantil A      2a Divisió Grup 4    10             16/12           10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Sant Celoni “B”

Infantil B      2a Divisió Grup 9    10            16/12           12:30        Dissabte

FC Racing Blanenc “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      10           16/12           11:15       Dissabte

UE Caldes de Malavella – CF Tordera 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    10          16/12             11:45        Dissabte

CF Tordera – At. Biscalenc “A”

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   10         16/12            11:00       Dissabte

UE Fornells “D” – CF Tordera 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   10         17/12             11:45       Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “D”

Benjamí A      Preferent Grup 7       12        16/12             11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Sant Celoni “A” 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     10        16/12              9:30       Dissabte

UE Llagostera “D” – CF Tordera 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     10        16/12             11:45      Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “C”

Prebenjamí A         Grup 7                10         17/12             10:00      Diumenge

CE Sant Hilari Font-Vella – CF Tordera

Prebenjamí B          Grup 8               10          19/12             18:30     Dimarts

CF Tordera – ATC Hostalric “C”