HORARIS PARTITS 14 I 15 D’ABRIL

Segueix avançant la temporada. Aquesta jornada, l’Escoleta torna a jugar, en una setmana en què només el Cadet i el Prebenjamí B descansen.

El 1r Equip visita el camp del líder, un partit que segur serà competit i que esperem que els nostres segueixin amb la bona dinàmica que els ha portat als llocs capdavanters de la classificació.

Molta sort a tots!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     28           14/04         17:45        Dissabte

UE Quart – CF Tordera 

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        22            15/04         18:00        Diumenge

CF Tordera – FE Palamós “B”

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          22            14/04        19:00         Dissabte

FC Racing Blanenc “A” – CF Tordera 

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    22             14/04           11:45        Dissabte

CF Tordera – CE St. Hilari Font-Vella

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    22            14/04           10:00        Dissabte

CF Base Vilobí 2015 “A” – CF Tordera 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      22           14/04           10:00       Dissabte

FC Girona “D” – CF Tordera 

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    22          14/04             10:00        Dissabte

CF Tordera – CF Racing Blanenc “C”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   22          15/04            11:15       Diumenge

CF Sils “C” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   22         14/04             10:00       Dissabte

CF Tordera – CF Sils “D”

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       24        15/04             11:45       Diumenge

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     22        14/04             11:30       Dissabte

CF Cellera “A” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     22       15/04         11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                22         14/04             10:30      Dissabte

CE La Batllòria “A” – CF Tordera 

 

Escola                                                 Am          14/04             10:00     Dissabte

AD Cal Aguidó – CF Tordera