, ,

Horaris partits 13 i 14 de gener

Arriba la primera jornada de l’any 2018. L’Infantil Femení tornarà a jugar a casa, com també el 1r Equip. La resta d’equips, excepte el Juvenil B disputaran els seus partits. El partit del Prebenjamí A serà amistós.

Moltíssima sort a tots i a gaudir amb bones sensacions del nou any!!

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     17           14/01         16:30        Diumenge

CF Tordera – UD Cassà “B”

 

Femení Infantil                              Am         13/01       11:45           Dissabte

CF Tordera – Santa Susanna

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         11       13/01            16:30       Dissabte

CF Tordera – EF St. Feliu Guíxols “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        11           13/01       10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Llagostera “C”

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         11            14/01       10:00        Diumenge

CF Tordera – AE Ter-Brugent 2014 “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    11           13/01        12:30        Dissabte

CF Lloret “B” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    11           14/01        11:45         Diumenge

CF Tordera – UE Maçanet Selva

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      11         13/01           11:15         Dissabte

FC Racing Blanenc “B” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    11             14/01          11:45        Diumenge

CF Tordera – EF St. Feliu Guíxols “B”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   11       14/01             09:00      Diumenge

CE Idem Salt “A” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  11       14/01               11:30       Diumenge

CE Olímpic Malgrat “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       13       13/01             09:30      Dissabte

AT St. Ponç “A” –  CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     11       14/01              11:45       Diumenge

CF Tordera – AE Ter Brugent 2014 “C”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     11       13/01         09:30         Dissabte

CF Lloret “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                Am     13/01           11:45       Dissabte

CF Tordera – CD Malgrat “B”

 

Prebenjamí B          Grup 8             11         13/01            10:00       Dissabte

CF Lloret “A” – CF Tordera