HORARIS PARTITS 12 I 13 DE MAIG

Amb la calor arriben les últimes jornades de lliga per als nostres. Aquest cap de setmana, torna a ser especial per al Femení, que demà al matí tornarà a jugar al municipal.

Aquesta jornada tots els nostres equips disputaran els seus partits a excepció del Cadet B. També recordar-vos que demà a la tarda, a la localitat veïna de Lloret, el 1r Equip tornarà a jugar-se-la per a seguir en la lluita.

Molta sort a tots!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     32           12/05         16:30        Dissabte

CF Lloret “B” – CF Tordera 

 

Femení Infantil                         Amistós      12/05         11:45        Dissabte

CF Tordera – AE Santa Susanna “A”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        26            12/05         16:15        Dissabte

EF Sant Feliu Guíxols “B” – CF Tordera

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          26         12/05            16:30       Dissabte

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    26             12/05           11:45        Dissabte

CF Tordera – CF Lloret “B”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    26           12/05        10:00         Dissabte

UE Maçanet de la Selva “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      26           12/05           10:00       Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    26          13/05             10:00        Diumenge

EF Sant Feliu Guíxols “B” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   26          13/05            11:45       Diumenge

CF Tordera – CE Idem Salt “A”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   26         12/05             10:00       Dissabte

CF Tordera – CE Olímpic Malgrat “B”

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       28        12/05             11:45       Dissabte

CF Tordera – AT. St. Ponç “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     26        13/05             10:30       Diumenge

AE Ter-Brugent 2014 “C” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     26       13/05         10:00         Diumenge

CF Tordera – CF Lloret “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                26         13/05             11:45      Diumenge

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Prebenjamí B          Grup 8               26          13/05            10:00    Diumenge

UE Quart “A” – CF Tordera