, ,

HORARIS PARTITS 12 I 13 DE GENER

Primer de tot… BON ANY 2019!! Comença un nou any per a tots nosaltres amb l’objectiu de seguir creixent, seguir aprenent, competint i adquirint valors com els que ens aporta l’esport.

Moltíssima sort a tots els nostres en els seus partits! A per totes!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       17            12/01         16:00        Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguidó

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       12           12/01         10:00          Dissabte

CF Tordera – FC Gironella “B”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         13            12/01         13:00          Dissabte

CF Tordera – CD Bescanó “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    13           13/01          10:00        Diumenge

UE Quart “C” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       11         11/11         19:15         Divendres

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      14           12/01             10:00        Dissabte

FC Vic Riuprimer Refo – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     13          13/01             10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Quart “C”

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     13          12/01             10:00        Dissabte

CD Palafolls “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       13        12/01             10:00       Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      13        13/01               10:00         Diumenge

CD Blanes “C” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      12         12/01              11:45         Dissabte

CF Tordera – AD La Llàntia “A”

 

Prebenjamí A         Grup 7                13         12/01              11:00        Dissabte

CD Malgrat “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8               13        13/01        11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8                13         13/01        11:00          Diumenge

UE Breda “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          5         12/01        11:45         Dissabte

CF Tordera – UE Maçanet de la Selva