, ,

HORARIS PARTITS 10 I 11 DE NOVEMBRE

Aquests són els horaris dels partits de la pròxima jornada:

Molta sort i a gaudir del futbol!!! #endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       11            10/11         16:00        Dissabte

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         7            10/11         18:30          Dissabte

CF Tordera – CE Cristinenc “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    7            10/11          10:00        Dissabte

CF Tordera – EF Sant Feliu “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       7         10/11         13:00         Dissabte

UE Maçanet Selva “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      8           10/11             10:00        Dissabte

AE Roses “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     7          10/11             12:15        Dissabte

ACE Unió Girona “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     7          11/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       7        10/11             11:45       Dissabte

CF Tordera – AE Blanc i Blava “B”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      7        10/11               10:15         Dissabte

CE Sant Hilari-Font Vella – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      6         11/11               11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Calella “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                7         11/11          12:00        Diumenge

CF Tordera – CF Calella “B”

 

Prebenjamí B              Grup 8               7         11/11        11:45          Diumenge

CF Tordera – FE Palamós “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8     6         10/11        09:15          Dissabte

CF Lloret – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          4         28/10        09:45        Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera