, ,

HORARIS PARTITS 1 I 2 DE DESEMBRE

La temporada segueix avançant i ja arribem al mes de desembre.  Tots els nostres equips a excepció del Femení, que descansa, juguen aquest cap de setmana.

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       14             01/12         18:00        Dissabte

ATC Hostalric – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          10          01/12         15:30           Dissabte

AC Banyoles “B” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    10           01/12          12:30        Dissabte

CF Peralada “B” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       10         02/12         10:00         Diumenge

CF Tordera – UE Caldes de Malavella “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      6           02/12            10:00          Diumenge

FC Girona “B” – CF Tordera

Aleví A           Preferent Grup 6      11           01/12            10:00          Dissabte

CF Tordera – AT St. Ponç “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    10          02/12             10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Fornells “B”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      10          02/12             10:00        Diumenge

CE Olímpic Malgrat “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      Am     02/12       11:15       Diumenge

UE Sant Celoni “C” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      10       01/12          10:00     Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “C”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      9       01/12         10:00         Dissabte

CE Arenys de Mar “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                10        02/12        11:45          Diumenge

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               10         01/12        11:00          Dissabte

CF Lloret “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               10         01/12        11:45          Dissabte

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       2         02/12        11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Sils “C”