Resultats 29 i 30 d’abril

Cap de setmana complicat pels nostres. Només l’Infantil A i el Benjamí B han aconseguit la victoria. A treballar dur aquesta setmana per capgirar la dinàmica. La setmana vinent serà molt millor.

UE QUART “A” – JUVENIL: 7-1

Gol: Joan Ferrer.

CADET A – UE QUART “B”: 0-7

 

UE LLAGOSTERA “B”- CADET B: 2-0

INFANTIL A – CD BLANES “C” : 4-1

Gols: Marc Ruíz (2), Alejandro Ortega i Erik Morcillo.

CE RIUDARENES 2005 “A” – INFANTIL B: 3-2

Gols: Benjamín López i Mario Martínez.

ALEVÍ A – FC L’ESCALA “B”: 1-3

Gol: Mohamed Larbi.

CE OLÍMPIC MALGRAT “A” – ALEVÍ B: 4-1

Gol: Aleix Recort.

ATC HOSTALRIC “B” – ALEVÍ D: 15-2

Gols: Pablo Martínez i Alan Reyes.

CF LLORET “C” – ALEVÍ E: 8-2

Gols: Carles Sicilia (2).

BENJAMÍ A – CD BLANES “A” : 2-4

Gols: Ian García i Carlos Rodríguez.

CF LLORET “C” – BENJAMÍ B: 3-9

Gols: Pau Matas (5), Nil Guerrero (2), Aleix Simeón i David Ollero.

BENJAMÍ C – ATC HOSTALRIC “A”: 2-4

Gol: Kevin García i Dídac González.

BENJAMÍ D – CE CABRILS “C”: 0-9

 

AMISTÓS

CE LA BATLLÒRIA “A” – PRE-BENJAMÍ A 8-6

Gols: Nil, Isaac, Roger (2) i PP (2).

CE BESALÚ “A” – PRE-BENJAMÍ B: 17-0
L’ESCOLETA també va jugar aquest cap de setmana a casa contra l’EF VILOBÍ.

Resultats 22 i 23 d’abril

CF MALGRAT – 3a CATALANA: 0-1

Gol: José Antonio.

JUVENIL – E.F. GIRONÉS-SÀBAT “B”: 1-6

Gol: PP.

F.E. PALAMÓS “A” – CADET A: 3-0

 

F.E. PALAMÓS – CADET B: 1-0

Partit disputat el dijous 20 d’abril.

CADET B – CF PERALADA “A”: 3-2

Gols: Adrián Muñoz (2) i Jordi Amaechi.

 

UE TOSSA “A” – INFANTIL A : 0-2

Gols: Roger Roura i Alejandro Ortega.

UE LLAGOSTERA “D” – INFANTIL B: 2-1

Gol: Zakaria.

E.F.ST. FELIU “A” – ALEVÍ A : 3-1

Gol: Daniel Martín.

ALEVÍ B – UE QUART “D”: 1-5

Gol: Marc González.

UE LLAGOSTERA “D” – ALEVÍ C: 0-11

Gols: Sergi (4), Iker (3), Hervé (2), Unai i Marc.

ALEVÍ D – CF PALAFOLLS “A”: 1-4

Gol: Iván Gaspar.

ALEVÍ E – E.F. ARBUCIENCA “B”: 7-5

Gols: Carles Sicilia, Dian Diallo (2) Martí Grimal (3) i Omar Martínez.

A.E. BLANC I BLAVA – BENJAMÍ A : 3-4

Gols: Ian García, Carlos Rodríguez, Juan Sebastián i Pau Matas.

BENJAMÍ B – CE FARNERS “C”: 13-1

Gols: Pau Matas (5), Nil Guerrero (3), Luís Robles (3), Aleix Simeón i Oleguer Monfulleda.

UE TOSSA “B” – BENJAMÍ C: 8-1

Gol: Dídac González.

CE VILASSAR DALT “F” – BENJAMÍ D: 12-1

Gol: Ian García.

PRE-BENJAMÍ B – FC RACING BLANENC “C”: 1-6

Gol: Joel Agell.

Resultats 8 i 9 d’abril

AD CAL AGUIDÓ – 3a CATALANA: 0-1

Gol: José Antonio.

CADET A – AD CAL AGUIDÓ “A”: 3-5

Gols: Alex Sánchez, Jordi Pujades i Roger Barberà.

INFANTIL A – E.F. ARBUCIENCA “A” : 4-1

Gols: Erik Morcillo, Alejandro Ortega (2) i Mauro Carmona.

AE VILOBÍ “A” – INFANTIL B: 2-1

Gols: Diego.

ALEVÍ A – UE FIGUERES “B” : 1-5

Gol: Adrià Rodríguez.

UE CALDES DE MALAVELLA – ALEVÍ B: 5-5

Gols: Larbi, Aleix (2), Martí i Alejandro.

ALEVÍ C – ATC BANYOLES “C”: 2-2

Gols: Ferran (2).

CF SILS “C” – ALEVÍ D: 7-0
BENJAMÍ A – UE FIGUERES “B” : 6-4

Gols: Pau Matas (4), Sebas i PP.

BENJAMÍ C – AD CAL AGUIDÓ “B”: 0-3
BENJAMÍ D – CF CUATRO VIENTOS “B”: 2-4

Gol: Kevin i Dídac.

PRE-BENJAMÍ A – CE FARNERS “A”: 1-11

Gol: Hugo Galiano.

CD BLANES “B” – PRE-BENJAMÍ B: 5-0

Resultats 1 i 2 d’abril

CF LLORET “B” – 3a CATALANA: 1-0
JUVENIL – UD CASSÀ: 4-6

Gols: Ismael Marouan, Joan Ferrer (2) i Eloi.

AE St. GREGORI “A” – CADET A: 4-0

CADET B – AD CAL AGUIDÓ “B”: 5-0

Gols: Adrian Muñoz (3) i Jordi Amaechi (2).

CE St. HILARI – INFANTIL A : 0-2

Gols: PP i Marc Ruíz.

INFANTIL B – CF LLORET “C”: 4-5

Gols: Benji, Marc Ruíz, Ibra i Nil.

CF SILS “A” – ALEVÍ A : 1-2

Gols: Marc Pozas (2).

ALEVÍ B – CD BLANES “B”: 3-6

Gols: Francesc (2) i Martí.

A.E. VILOBÍ “B” – ALEVÍ C: 4-3

Gols: Ferran, Marc i Iago.

ALEVÍ D – UE MAÇANET SELVA “A”: 3-4

Gols: Iván Gaspar, Pablo M. i Alejandro Blanco.

ALEVÍ E – ATC HOSTALRIC “A”: 0-10
UD CASSÀ “A” – BENJAMÍ A : 2-7

Gols: Carlos (4), Sebas, Biel i Xavi.

CF TORELLÓ “C” – BENJAMÍ B: 4-2

Gols: Pau Matas (2).

AE BLANC I BLAVA – BENJAMÍ C: 7-1

Gol: Marc.

BENJAMÍ D – CF PINEDA DE MAR “B”: 1-14

Gol: Ian.

ATC HOSTALRIC “A” – PRE-BENJAMÍ A: 4-0
CE CRISTINENC “A” – PRE-BENJAMÍ B: 10-0