HORARIS PARTITS 14 I 15 D’ABRIL

Segueix avançant la temporada. Aquesta jornada, l’Escoleta torna a jugar, en una setmana en què només el Cadet i el Prebenjamí B descansen.

El 1r Equip visita el camp del líder, un partit que segur serà competit i que esperem que els nostres segueixin amb la bona dinàmica que els ha portat als llocs capdavanters de la classificació.

Molta sort a tots!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     28           14/04         17:45        Dissabte

UE Quart – CF Tordera 

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        22            15/04         18:00        Diumenge

CF Tordera – FE Palamós “B”

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          22            14/04        19:00         Dissabte

FC Racing Blanenc “A” – CF Tordera 

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    22             14/04           11:45        Dissabte

CF Tordera – CE St. Hilari Font-Vella

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    22            14/04           10:00        Dissabte

CF Base Vilobí 2015 “A” – CF Tordera 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      22           14/04           10:00       Dissabte

FC Girona “D” – CF Tordera 

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    22          14/04             10:00        Dissabte

CF Tordera – CF Racing Blanenc “C”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   22          15/04            11:15       Diumenge

CF Sils “C” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   22         14/04             10:00       Dissabte

CF Tordera – CF Sils “D”

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       24        15/04             11:45       Diumenge

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     22        14/04             11:30       Dissabte

CF Cellera “A” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     22       15/04         11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                22         14/04             10:30      Dissabte

CE La Batllòria “A” – CF Tordera 

 

Escola                                                 Am          14/04             10:00     Dissabte

AD Cal Aguidó – CF Tordera 

HORARIS PARTITS 7 I 8 D’ABRIL

Torna el futbol després d’unes bones i merescudes vacances de Setmana Santa. Encarem la recta final d’una temporada plena d’emocions i en la que encara els nostres equips tenen molt a dir. Destacar el gran nombre d’equips que descansen; Cadet, els dos Infantils i el Benjamí B.

D’altra banda, el 1r Equip juga aquest diumenge un partit crucial per a les seves aspiracions contra el Blanes, un derbi que segurament serà apassionant.

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     27           08/04         16:30        Diumenge

CF Tordera – CD Blanes

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        21            07/04         16:45        Dissabte

UE Quart “A” – CF Tordera 

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          16            07/04        19:00         Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      21         07/04           10:00         Dissabte

CF Tordera – UE Quart “D”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    21          07/04             11:30        Dissabte

FC Girona “C” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   21       07/04             11:00      Dissabte

AE Monells “D” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  21       07/04               12:30       Dissabte

UE Breda “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       23        07/04             10:00       Dissabte

FC Vic Riuprimer Refo – CF Tordera

 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     21       07/04         09:45         Dissabte

UE Caldes de Malavella – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                21         08/04             11:45      Diumenge

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8               21          07/04             10:00     Dissabte

FC Girona “A” – CF Tordera 

HORARIS PARTITS 17 I 18 DE MARÇ

S’apropa un cap de setmana ple de partits importants, on a mesura que avança la temporada, cada partit pren més importància que l’anterior. Cal destacar que el 1r Equip torna a jugar a casa, en un partit clau per a seguir en la lluita per les primeres places.

Aquests són els horaris:

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     25           18/03         16:30        Diumenge

CF Tordera – UE La Salle

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         19       18/03            12:00       Diumenge

ACE Unió Girona “A” – CF Tordera

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          19       17/03            16:30       Dissabte

CF Tordera – AE Ter-Brugent 2014 “B”

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         19           18/03       10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Sant Celoni “B”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    19           17/03        13:15         Dissabte

CD Blanes “C” – CF Tordera 

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    19           18/03        11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Sils-La Selva “B”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      19         17/03           10:00         Dissabte

CF Tordera – AE Blanc i Blava Lloret “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    19             17/03          12:30        Dissabte

CE Unió Girona “B” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   19       17/03             11:45      Dissabte

CF Tordera – E. Penya Bons Aires “A”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  19       17/03               12:00       Dissabte

CD Palafolls “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       21       17/03             11:30      Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     19       17/03              11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Caldes de Malavella “B”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     19       17/03         11:00         Dissabte

CE Farners “C” – CF Tordera 

 

Prebenjamí A         Grup 7               19     18/03           11:45       Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera “B”

 

Prebenjamí B          Grup 8             19         17/03            9:00       Dissabte

UD Cassà “A” – CF Tordera

HORARIS PARTITS 10 I 11 DE MARÇ

Ja tenim aquí una nova jornada. En aquesta ocasió un bon grapat dels nostres equips no disputaran els seus partits. A banda del Femení-Infantil i l’Escoleta, tenim 3 alevins que no jugaran. Aquests són l’Aleví A, que jugarà el partit corresponent a aquesta jornada el dia 22. L’Aleví C, partit ajornat amb data encara per determinar; i l’Aleví D, que descansa.

Molta sort a tots!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     24           11/03         18:00        Diumenge

CF Arbucies – CF Tordera 

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        18            10/03         12:15        Dissabte

AE Ter-Brugent 2014 “A” – CF Tordera 

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          18            10/03        16:00         Dissabte

CE Anglès”A” – CF Tordera 

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        18             10/03        10:00        Dissabte

CF Tordera – EF CE Baix Ter “A”

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         18             10/03        12:30        Dissabte

CE Olímpic Malgrat “A” – CF Tordera

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    18             11/03           10:00        Diumenge

CF Tordera – CD Palafolls “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    18            11/03           09:30        Diumenge

AE Blanc i Blava Lloret “B” – CF Tordera 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    18          10/03             10:00        Dissabte

CF Tordera – CF Sta. Eugènia “A”

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       20        11/03             11:45       Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     18        10/03             11:45       Dissabte

CF Vilablareix “B” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     18       11/03         11:45         Diumenge

Tordera – AE Ter-Brugent 2014 “D”

 

Prebenjamí A         Grup 7                18         10/03             10:00      Dissabte

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí B          Grup 8               18          10/03             11:45     Dissabte

CF Tordera – FE Palamós “A”

HORARIS PARTITS 3 I 4 DE MARÇ

Torna el futbol un cap de semana més. Una jornada on l’Escoleta torna a jugar.

Destacar que el partit del Cadet A es jugarà el pròxim dimecres 14 de març a les 20 h a Vilablareix.

D’altra banda, el 1r Equiptorna a jugar a casa després de diverses jornades fent-ho a domicili.

Molta sort i a GAUDIR DEL FUTBOL!!!

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     23           04/03         16:30        Diumenge

CF Tordera – CE Mont-Ras “A”

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         17       03/03            17:45       Dissabte

E.F Gironés-Sàbat “C” – CF Tordera

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          17       03/03            16:30       Dissabte

CF Tordera – CD Palafolls “A”

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         17           03/03       11:45        Dissabte

CF Tordera – CD Palafolls “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    17           04/03        9:30         Diumenge

AE Blanc i Blava Lloret “A” – CF Tordera 

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    17           04/03        10:00         Diumenge

CF Tordera – UE Sant Celoni “C”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      17         03/03           10:00         Dissabte

CF Tordera – CF Lloret “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    17             03/03          10:45        Dissabte

UE La Salle Girona “A” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   17       04/03             10:00      Diumenge

CF Tordera – CF Base Llagostera “A”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  17       04/03               9:45       Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       19       03/03             9:15      Dissabte

CE Farners “A” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     17       04/03              11:45       Diumenge

CF Tordera – CF Sils “B”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     17       04/03         11:45         Diumenge

CF Tordera – UE Maçanet Selva “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7               17     03/03           11:45       Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8             17         03/03            9:30       Dissabte

UE Llagostera “A” – CF Tordera

 

ESCOLETA                             Amistòs        03/03             11:45       Dissabte

CF Tordera – CF Lloret

HORARIS PARTITS 24 I 25 DE FEBRER

Última jornada del mes de febrer. Una jornada on tots els nostres equips disputaran els seus partits a excepció del Cadet B, el Femení-Infantil i l’Escoleta.

Molta sort a tots!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     22           24/02         16:30        Dissabte

UE Calonge – CF Tordera 

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        16            24/02         16:30        Dissabte

CF Tordera – CD Bescanó “A”

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          16            24/02        19:00         Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        16             24/02        10:00        Dissabte

CF Tordera – CE Salt-ComaCros “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    16             25/02           10:00        Diumenge

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    16            24/02           09:45        Dissabte

CP Bell-Lloc “C” – CF Tordera 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      16           25/02           12:15       Diumenge

UE St. Celoni “B” – CF Tordera 

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    16          24/02             11:45        Dissabte

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “C”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   16          24/02            11:30       Dissabte

AE Ter-Brugent 2014 “C” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   16         24/02             10:00       Dissabte

CF Tordera – UE Maçanet de la Selva

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       18        24/02             11:45       Dissabte

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “B”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     16        24/02             11:00       Dissabte

UD Cassà “C” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     16       25/02         11:00         Diumenge

CD Blanes “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                16         24/02             11:00      Dissabte

UD Breda “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí B          Grup 8               16          25/02             11:45     Diumenge

CF Tordera – AT Hostalric “B”

 

HORARIS PARTITS 17 I 18 DE FEBRER

Cap de setmana ple de partits. Només l’Infantil A (líder de la seva lliga) descansarà aquesta jornada. L’Aleví A jugarà a domicili el proper dimarts.

Una jornada on l’Escoleta i el Femení Infantil tornen a jugar!! Ja sabeu, apropeu-vos i animeu als més petits i petites del club!!

D’altra banda, el 1r Equip té una altra prova de foc a Farners per a seguir a la recerca de les primeres posicions de la taula.

Molta sort a tots i totes!! A gaudir!!!

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     21           17/02         16:00        Dissabte

CE Farners “B” – CF Tordera 

 

Femení Infantil                         Amistòs      18/02         11:45        Diumenge

CF Tordera – UE Cassà

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         15       18/02            12:00       Diumenge

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          15       18/02            16:30       Diumenge

CF Tordera – CE Riudarenes 2005 “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        15           17/02       10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         15           17/02       12:30        Dissabte

FC Juve-Lloret “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    15           17/02        9:30         Dissabte

EF Arbucienca “B” – CF Tordera 

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      15         20/02           18:15         Dimarts

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    15             17/02          11:45        Dissabte

CF Tordera – AE St. Gregori “A”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   15       17/02             10:00      Dissabte

CF Palafrugell “C” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  15       17/02               10:00       Dissabte

CF Tordera – CE St. Hilari-Font Vella

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       17       18/02             11:45      Diumenge

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     15       18/02               9:30       Diumenge

CE Farners “B” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     15       18/02         11:00         Diumenge

AE Blanc i Blava – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7               15     17/02           11:45       Dissabte

CF Tordera – AT Hostalric “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8             15         17/02            11:15       Dissabte

FC Racing Blanenc “B” – CF Tordera

 

ESCOLETA                             Amistòs        17/02             12:15       Dissabte

CF Tordera – CE Malgrat

 

 

HORARIS PARTITS 3 I 4 DE FEBRER

Jornada 14 per a la majoria dels nostres equips. Inaugurem un mes de febrer on tots els nostres equips juguen a excepció de l’Escoleta i el Femení. El Cadet B aquesta setmana jugarà dos partits, un d’ells el que tenia ajornat de fa unes setmanes.

Molta sort a tots!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     20           03/02         16:30        Dissabte

CE La Batllòria – CF Tordera 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        14            03/02         16:30        Dissabte

AE Sant Gregori “A” – CF Tordera 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          14            03/02        16:00         Dissabte

UE Breda – CF Tordera 

Cadet A         1a Div. Grup 16        14             03/02        16:00        Dissabte

CE Banyoles “A” – CF Tordera

Cadet B         2a Div. Grup 1         14              04/02           10:00       Diumenge

CF Tordera – CEF Sporting-Vidrerenca

Cadet B         2a Div. Grup 1         12              06/02           19:15       Dimarts

CF Tordera – CD Blanes “C”

Infantil A      2a Divisió Grup 4    14             03/02           10:00        Dissabte

CEF Sporting-Vidrerenca – CF Tordera 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    14            03/02           10:30        Dissabte

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      14           03/02           10:30       Dissabte

CF Tordera – GEIEG “B”

Aleví B           1a Divisió Grup 13    14          03/02             09:00        Dissabte

CE Aro “A” – CF Tordera

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   14          04/02            10:00       Diumenge

CF Tordera – CF Santa Eugènia “D”

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   14         03/02             11:30       Dissabte

ATC Hostalric “A” – CF Tordera 

Benjamí A      Preferent Grup 7       16        03/02             10:00       Dissabte

FE Palamós “A” – CF Tordera

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     14        04/02             11:45       Diumenge

CF Tordera – UE Quart “C”

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     14       03/02         09:00         Dissabte

CF Tordera – UE Tossa “A”

Prebenjamí A         Grup 7                14         04/02             10:00      Diumenge

UD Cassà “B” – CF Tordera 

Prebenjamí B          Grup 8               14          04/02             11:45     Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “B”

, ,

HORARIS PARTITS 27 I 28 DE GENER

Arriba una jornada més de bon futbol, en la qual tots els nostres equips disputen partits a excepció del Femení i el Cadet B.

També juga l’ESCOLETA un triangular a Calella.

Molta sort a tots i a gaudir del futbol!!

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     19           27/01         17:15        Dissabte

AD Cal Aguidó – CF Tordera 

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         13       28/01            16:30       Diumenge

CF Tordera – CF Sils-La Selva “A”

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          13       28/01            12:00       Diumenge

CE Farners “A” – CF Tordera 

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        13           27/01       16:00        Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    13           28/01        12:00        Diumenge

CE La Batllòria “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    13           28/01        10:00         Diumenge

CEF Sporting Vidrerenca – CF Tordera 

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      13         28/01           11:00         Diumenge

UD Cassà “B” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    13             27/01          11:45        Dissabte

CF Tordera – EMF Calonge – St. Antoni “A”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   13       27/01             16:15      Dissabte

UE Quart “F” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  13       28/01               11:45       Diumenge

CF Tordera – FC Juve Lloret “A”

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       15       28/01             10:30      Diumenge

EF St. Feliu Guíxols –  CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     13       27/01               9:00       Dissabte

AE Sant Gregori “C” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     13       27/01         10:30         Dissabte

EF Vidrerenca “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7               13     27/01           15:00       Dissabte

UE Quart “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí B          Grup 8             13         27/01            11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Quart “A”

 

ESCOLETA            27/01             9:30       Dissabte

Triangular a Calella

09:30h – CF Calella – CF Tordera

09:55h – CE Olímpic Malgrat – CF Tordera

10:20h – CF Calella – CF Tordera 

10:45h – CE Olímpic Malgrat – CF Tordera

 

Horaris partits 20 i 21 de gener

Torna el futbol un cap de setmana més. Una jornada on tots els nostres equips, a excepció del Benjamí C i el Femení, disputen els seus respectius partits. Moltíssima sort a tots i a gaudir del futbol!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     18           21/01         16:30        Diumenge

CF Tordera – CF Vilartagues

Juvenil A      1a Div. Grup 14        12            21/01         17:30        Diumenge

CE Cristinenc “A” – CF Tordera 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          12            20/01        16:30         Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

Cadet A         1a Div. Grup 16        12             20/01        12:15        Dissabte

CF Tordera – EF St. Feliu Guíxols  

Cadet B         2a Div. Grup 1         12              20/01           19:30       Dissabte

CD Blanes “C” – CF Tordera

Infantil A      2a Divisió Grup 4    12             20/01           10:30        Dissabte

CF Tordera – CE Olímpic Malgrat “B”

Infantil B      2a Divisió Grup 9    12            20/01           12:45        Dissabte

UE Caldes de Malavella – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      12           20/01           10:30       Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “B”

Aleví B           1a Divisió Grup 13    12          21/01             12:00        Diumenge

CE Cristinenc “B” – CF Tordera

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   12         21/01            10:00       Diumenge

CF Tordera – CD Bescanó “B”

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   12         20/01             12:00       Dissabte

CF Tordera – UE Tossa “B”

Benjamí A      Preferent Grup 7       14        21/01             11:45       Diumenge

CF Tordera – CF Torelló “A” 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     12        21/01             11:00       Diumenge

EF Vidrerenca “C” – CF Tordera 

Prebenjamí A         Grup 7                12         21/01             11:45      Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “A”

Prebenjamí B          Grup 8               12          20/01             11:45     Dissabte

CF Sils-La Selva “A” – CF Tordera