HORARIS PARTITS 9 I 10 DE MARÇ

Després de Carnestoltes tots els nostres equips tornen a l’acció, a excepció del Femení.

Aquests són els partits del cap de setmana:

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

1er Equip       3a Cat. Grup 16       24            10/03         17:30        Diumenge

CE La Batllòria “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          20           09/03         14:45         Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    20           10/03          10:00        Diumenge

CF Base Vilobí 2015 – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       20         09/03          10:00         Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “C”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      21           09/03            11:45          Dissabte

CF Tordera – FC Girona “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    20          09/03             11:45        Dissabte

CF Tordera – UE Porqueres “B”

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     20          09/03             10:30        Dissabte

AC Riells i Viabrea “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      20      10/03         10:00       Diumenge

CF Sils “B” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      20       10/03          11:45     Diumenge

CF Tordera – EF Vidrerenca “B”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      19       10/03         09:30         Diumenge

CF Calella “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7             Am        10/03         11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Arenys de Mar

 

Prebenjamí B         Grup 8             20        09/03         10:30           Dissabte

UE Llagostera “A”  – CF Tordera “B”

 

Prebenjamí C         Grup 8             20        09/03         11:30          Dissabte

FE Palamós “A”  – CF Tordera “B”

 

Prebenjamí D         Consel Com.     13       09/03        11:30         Dissabte

CF Sils “C” – CF Tordera

HORARIS PARTITS 23 I 24 DE FEBRER

Ja tenim a tocar una nova jornada. La competició segueix avançant i els nostres equips segueixen amb l’aprenentatge i la diversió. Aquest cap de setmana el 1r Equip torna a jugar a casa, derbi contra el Palafolls per a seguir defensant la 2a posició. D’altra banda, avui mateix el Prebenjamí D juga a Hostalric i demà dijous, el Prebenjamí B juga a les 19h al municipal contra el Farners.

Moltíssima sort a tots!! A per totes!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       23            23/02         16:00        Dissabte

CF Tordera – CD Palafolls

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       18           24/02         12:10          Diumenge

Joventur St. Pere Màrtir – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         Am            22/02         20:45          Divendres

CF Tordera – FC Juve-Lloret “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    19           23/02          10:00        Dissabte

CF Tordera – FC Vilablareix “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       19         23/02           10:30         Dissabte

CF Cellera “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      20           23/02             12:45        Dissabte

UD Cassà “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     19          23/02             11:30        Dissabte

FC Girona “C” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     19          24/02             10:00        Diumenge

CF Tordera – CF Lloret “B”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       19        24/02             10:00       Diumenge

CF Tordera – CD Malgrat “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      19        23/02               11:30         Dissabte

EF Arbucienca “B” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      18         24/02              11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Joventut Teià “A”

 

Prebenjamí A         Grup 7                19          23/02           10:00        Dissabte

FC Girona “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8             19        23/02         11:45          Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “B”

 

Prebenjamí C              Grup 8              19       23/02        10:00          Dissabte

UE Llagostera “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.         11        24/02         11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Lloret “B”

HORARIS PARTITS 16 I 17 DE FEBRER

Ja tenim a tocar una nova jornada. Els nostres equips segueixen el seu aprenentatge, i aquest cap de setmana tindràn una prova més per a mostrar la seva millora. A destacar el partit de lliga que aquest mateix dijous disputaran el Prebenjamí C contra el Prebenjamí B, que competeixen al mateix grup. El 1r Equip tornarà a jugar fora de casa, en un duel contra el Vidrerenca per a afiançar la segona plaça.

Aquests són els partits del cap de setmana:

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

1er Equip       3a Cat. Grup 16       22            16/02         17:00        Dissabte

CEF Sporting-Vidrerenca – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       17           16/02         12:30          Dissabte

CF Tordera – AE Monells

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          18           17/02         13:15           Diumenge

FE Palamós “B” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    18           16/02          13:00        Dissabte

CF Lloret “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       18         17/02          11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Lloret “C”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      19           16/02            13:00          Dissabte

CF Tordera – UE Figueres “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    18          16/02             10:00        Dissabte

CF Tordera – UE La Salle Girona “A”

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     18          16/02             10:30        Dissabte

CE La Batllòria – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      18      17/02         09:45       Diumenge

EF Arbucienca “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      18       17/02          10:00     Diumenge

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “B”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      17       16/02         10:15         Dissabte

FC Aqua Hotel “F” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                18          16/02         11:00        Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Prebenjamí C i B      Grup 8             18        14/02         18:30          Dijous

CF Tordera “C”  – CF Tordera “B”

 

Prebenjamí D         Consel Com.       10       16/02        11:00         Dissabte

AT Hostalric – CF Tordera

HORARIS PARTITS 9 I 10 DE FEBRER

Seguim una setmana més. La competició segueix avançant i els nostres equips segueixen amb l’aprenentatge i la diversió.

Moltíssima sort a tots!! A per totes!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       21            09/02         17:00        Dissabte

CE Farners “B” – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       16           09/02         15:30          Dissabte

CF Vall d’en Bas “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         17            09/02         16:00          Dissabte

CF Tordera – CF Sils-La Selva “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    17           09/02          10:00        Dissabte

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       17         09/02           11:00         Dissabte

CE Olímpic Malgrat “B” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      18           10/02             10:00        Diumenge

FUE Olot “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     17          10/02             09:30        Diumenge

EF Sant Feliu Guíxols “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     17          10/02             10:00        Diumenge

CF Tordera – CD Malgrat “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       17        10/02             11:45       Diumenge

CF Tordera – CE La Batllòria “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      17        10/02               11:45         Diumenge

UE Tossa “A” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      16         10/02              11:45         Diumenge

CF Tordera – CD Masnou “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                17          09/02           10:00        Dissabte

CF Tordera – CD Palafolls “A”

 

Prebenjamí B              Grup 8             17        09/02         11:45          Dissabte

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Prebenjamí C              Grup 8              Am       09/02        11:45          Dissabte

CF Tordera – AE Blanc i Blava Lloret

 

Prebenjamí D         Consel Com.          9          10/01         11:45          Diumenge

CF Tordera – FB Anglès “B”

HORARIS PARTITS 2 I 3 DE FEBRER

Estrenem el mes de febrer. De mica en mica els nostres equips van sumant partits i millorant dia a dia. A destacar que aquest dijous el Prebenjamí C jugarà al municipal el partit ajornat corresponent a las jornada 5.

Aquests són els partits del cap de setmana:

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

1er Equip       3a Cat. Grup 16       20            02/02         16:00        Dissabte

CF Tordera – AD Sauleda

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       15           02/02         11:45          Dissabte

CF Tordera – UE Cabanes “A”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          16          02/02         16:30           Dissabte

AE Sant Gregori “A” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    16           02/02          12:30        Dissabte

ACE Unió Girona “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       16         03/02         10:00         Diumenge

CF Tordera – AT Sant Ponç “B”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      17           02/02            10:00          Dissabte

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    16          02/02             11:45        Dissabte

CF Tordera – Santa Eugènia CF “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      16      03/02         10:45       Diumenge

CE Farners “B” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      16       03/02          11:45     Diumenge

CF Tordera – CF Lloret “B”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      15       02/02         09:30         Dissabte

EF Salesians-Mataró “D” – CF Tordera

 

Prebenjamí C         Grup 8                5         31/01          19:00          Dijous

CF Tordera – FE Palamós “A”

 

Prebenjamí C         Grup 8               16         02/02        10:00          Dissabte

UD Cassà “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.        8         03/02        11:45         Diumenge

CE Riudarenes 2005 – CF Tordera

HORARIS PARTITS 26 I 27 DE GENER

Arriba una nova jornada lliguera. Tots els nostres equips juguen aquest cap de setmana. Destacar que el Prebenjamí C jugarà dijous al municipal el partit de lliga corresponent a la cinquena jornada.

Moltíssima sort a tots els nostres en els seus partits! A per totes!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       19            27/01         16:00        Diumenge

CF Arbúcies “A” – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       14           26/01         10:15          Dissabte

AE Cornellà de Terri “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         15            26/01         16:00          Dissabte

UE Quart “B” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    15           26/01          12:30        Dissabte

UE Llagostera “C” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       15         27/01           11:45         Diumenge

CF Tordera – Penya Bons Aires “B”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      16           26/01             11:00        Dissabte

CF Tordera – EF AE del Ripollès “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     15          27/01             10:00        Diumenge

CF Tordera – CF Sarrià Ter “A”

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     15          27/01             11:45        Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “C”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       15        26/01             11:45       Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      15        26/01               11:00         Dissabte

UE Breda “A” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      14         27/01              10:00         Diumenge

CF Tordera – UE Vilassar de Mar “J”

 

Prebenjamí A         Grup 7                15          26/01           11:30        Dissabte

UE Quart “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8             15        26/01         09:00          Dissabte

CD Blanes “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí C              Grup 8               5         24/01        19:00          Dijous

CF Tordera – FE Palamós “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8               15         26/01        11:30          Dissabte

UE Quart “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          7         26/01        10:00         Dissabte

CF Tordera – FB Vilobí “B”

HORARIS PARTITS 19 I 20 DE GENER

Ja tenim aquí una nova jornada lliguera. El 1r Equip torna a jugar a casa, on buscarà afiançar-se en la zona alta de la taula. També destacar que tots els nostres equips tenen competició sense excepció. L’Aleví B jugarà també dimarts el partit ajornat de la vuitena jornada, i l’Infantil A jugarà el seu partit aquest mateix divendres per la tarda al municipal.

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

1er Equip       3a Cat. Grup 16       18            19/01         16:00        Dissabte

CF Tordera – CF Sant Antoni

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       13           19/01         10:00          Dissabte

UE L’Estartit “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          14          19/01         13:00           Dissabte

CF Tordera – UE Fornells “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    14           18/01          19:15        Divendres

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       14         19/01         10:00         Dissabte

CE Anglès “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      15           19/01            10:00          Dissabte

CF Tordera – CE Banyoles “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    14          19/01             10:00        Dissabte

EMF Calonge St Antoni – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     8          17/01             19:00        Dijous

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “C”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      14          20/01          10:00        Diumenge

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      14      20/01         10:00       Diumenge

FC Racing Blanenc “B” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      14       20/01          10:00     Diumenge

CF Tordera – CF Sils “C”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      13       20/01         10:45         Diumenge

AE Santa Susanna “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                14        20/01        11:45          Diumenge

CF Tordera – FC Racing Blanenc “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               14         20/01        11:45          Diumenge

CF Tordera – UD Cassà “A”

 

Prebenjamí C         Grup 8               14         19/01        11:45          Dissabte

CF Tordera – CF Lloret “A”

 

Prebenjamí D         Consel Com.        6         20/01        11:30         Diumenge

CF Sils “B” – CF Tordera

HORARIS PARTITS 12 I 13 DE GENER

Primer de tot… BON ANY 2019!! Comença un nou any per a tots nosaltres amb l’objectiu de seguir creixent, seguir aprenent, competint i adquirint valors com els que ens aporta l’esport.

Moltíssima sort a tots els nostres en els seus partits! A per totes!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       17            12/01         16:00        Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguidó

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       12           12/01         10:00          Dissabte

CF Tordera – FC Gironella “B”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         13            12/01         13:00          Dissabte

CF Tordera – CD Bescanó “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    13           13/01          10:00        Diumenge

UE Quart “C” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       11         11/11         19:15         Divendres

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      14           12/01             10:00        Dissabte

FC Vic Riuprimer Refo – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     13          13/01             10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Quart “C”

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     13          12/01             10:00        Dissabte

CD Palafolls “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       13        12/01             10:00       Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      13        13/01               10:00         Diumenge

CD Blanes “C” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      12         12/01              11:45         Dissabte

CF Tordera – AD La Llàntia “A”

 

Prebenjamí A         Grup 7                13         12/01              11:00        Dissabte

CD Malgrat “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8               13        13/01        11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8                13         13/01        11:00          Diumenge

UE Breda “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          5         12/01        11:45         Dissabte

CF Tordera – UE Maçanet de la Selva

HORARIS PARTITS 22 I 23 DE DESEMBRE

Última jornada de l’any per als nostres equips.  Finalitza un any ple d’emocions i bon futbol que de ben segur serà encara millor el pròxim any. Destacar que el 1r Equip no jugarà aquest cap de setmana, ho farà al gener.

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

Femení      Amateur F7 Grup 1       11           22/12         11:00          Dissabte

CF Tordera – CFA Ripoll

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          12          22/12         17:00           Dissabte

EF Gironés-Sàbat “C” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    12           23/12          10:00        Diumenge

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       12         23/12         10:00         Diumenge

CE Riudarenes 2005 “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      13           22/12            10:00          Dissabte

CF Tordera – EF CE Baix Ter “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    12          22/12             12:00        Dissabte

CE Cristinenc “B” – CF Tordera

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      12          22/12             10:00        Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      12      23/12         10:00       Diumenge

CE Olímpic Malgrat “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      12       23/12          11:45     Diumenge

CF Tordera – CD Malgrat “B”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      11       22/12         11:00         Dissabte

AT St. Pol “C” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                12        22/12        11:00          Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera “B”

 

Prebenjamí B         Grup 8               12         22/12        10:45          Dissabte

UE Quart “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               12         22/12        10:45          Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguidó “B”

 

HORARIS PARTITS 1 I 2 DE DESEMBRE

La temporada segueix avançant i ja arribem al mes de desembre.  Tots els nostres equips a excepció del Femení, que descansa, juguen aquest cap de setmana.

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       14             01/12         18:00        Dissabte

ATC Hostalric – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          10          01/12         15:30           Dissabte

AC Banyoles “B” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    10           01/12          12:30        Dissabte

CF Peralada “B” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       10         02/12         10:00         Diumenge

CF Tordera – UE Caldes de Malavella “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      6           02/12            10:00          Diumenge

FC Girona “B” – CF Tordera

Aleví A           Preferent Grup 6      11           01/12            10:00          Dissabte

CF Tordera – AT St. Ponç “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    10          02/12             10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Fornells “B”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      10          02/12             10:00        Diumenge

CE Olímpic Malgrat “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      Am     02/12       11:15       Diumenge

UE Sant Celoni “C” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      10       01/12          10:00     Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “C”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      9       01/12         10:00         Dissabte

CE Arenys de Mar “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                10        02/12        11:45          Diumenge

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               10         01/12        11:00          Dissabte

CF Lloret “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               10         01/12        11:45          Dissabte

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       2         02/12        11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Sils “C”