, ,

HORARIS PARTITS 19 I 20 DE GENER

Ja tenim aquí una nova jornada lliguera. El 1r Equip torna a jugar a casa, on buscarà afiançar-se en la zona alta de la taula. També destacar que tots els nostres equips tenen competició sense excepció. L’Aleví B jugarà també dimarts el partit ajornat de la vuitena jornada, i l’Infantil A jugarà el seu partit aquest mateix divendres per la tarda al municipal.

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

1er Equip       3a Cat. Grup 16       18            19/01         16:00        Dissabte

CF Tordera – CF Sant Antoni

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       13           19/01         10:00          Dissabte

UE L’Estartit “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          14          19/01         13:00           Dissabte

CF Tordera – UE Fornells “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    14           18/01          19:15        Divendres

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       14         19/01         10:00         Dissabte

CE Anglès “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      15           19/01            10:00          Dissabte

CF Tordera – CE Banyoles “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    14          19/01             10:00        Dissabte

EMF Calonge St Antoni – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     8          17/01             19:00        Dijous

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “C”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      14          20/01          10:00        Diumenge

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      14      20/01         10:00       Diumenge

FC Racing Blanenc “B” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      14       20/01          10:00     Diumenge

CF Tordera – CF Sils “C”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      13       20/01         10:45         Diumenge

AE Santa Susanna “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                14        20/01        11:45          Diumenge

CF Tordera – FC Racing Blanenc “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               14         20/01        11:45          Diumenge

CF Tordera – UD Cassà “A”

 

Prebenjamí C         Grup 8               14         19/01        11:45          Dissabte

CF Tordera – CF Lloret “A”

 

Prebenjamí D         Consel Com.        6         20/01        11:30         Diumenge

CF Sils “B” – CF Tordera

, ,

HORARIS PARTITS 12 I 13 DE GENER

Primer de tot… BON ANY 2019!! Comença un nou any per a tots nosaltres amb l’objectiu de seguir creixent, seguir aprenent, competint i adquirint valors com els que ens aporta l’esport.

Moltíssima sort a tots els nostres en els seus partits! A per totes!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       17            12/01         16:00        Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguidó

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       12           12/01         10:00          Dissabte

CF Tordera – FC Gironella “B”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         13            12/01         13:00          Dissabte

CF Tordera – CD Bescanó “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    13           13/01          10:00        Diumenge

UE Quart “C” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       11         11/11         19:15         Divendres

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      14           12/01             10:00        Dissabte

FC Vic Riuprimer Refo – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     13          13/01             10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Quart “C”

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     13          12/01             10:00        Dissabte

CD Palafolls “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       13        12/01             10:00       Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      13        13/01               10:00         Diumenge

CD Blanes “C” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      12         12/01              11:45         Dissabte

CF Tordera – AD La Llàntia “A”

 

Prebenjamí A         Grup 7                13         12/01              11:00        Dissabte

CD Malgrat “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8               13        13/01        11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8                13         13/01        11:00          Diumenge

UE Breda “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          5         12/01        11:45         Dissabte

CF Tordera – UE Maçanet de la Selva

HORARIS PARTITS 22 I 23 DE DESEMBRE

Última jornada de l’any per als nostres equips.  Finalitza un any ple d’emocions i bon futbol que de ben segur serà encara millor el pròxim any. Destacar que el 1r Equip no jugarà aquest cap de setmana, ho farà al gener.

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

Femení      Amateur F7 Grup 1       11           22/12         11:00          Dissabte

CF Tordera – CFA Ripoll

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          12          22/12         17:00           Dissabte

EF Gironés-Sàbat “C” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    12           23/12          10:00        Diumenge

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       12         23/12         10:00         Diumenge

CE Riudarenes 2005 “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      13           22/12            10:00          Dissabte

CF Tordera – EF CE Baix Ter “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    12          22/12             12:00        Dissabte

CE Cristinenc “B” – CF Tordera

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      12          22/12             10:00        Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      12      23/12         10:00       Diumenge

CE Olímpic Malgrat “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      12       23/12          11:45     Diumenge

CF Tordera – CD Malgrat “B”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      11       22/12         11:00         Dissabte

AT St. Pol “C” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                12        22/12        11:00          Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera “B”

 

Prebenjamí B         Grup 8               12         22/12        10:45          Dissabte

UE Quart “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               12         22/12        10:45          Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguidó “B”

 

HORARIS PARTITS 1 I 2 DE DESEMBRE

La temporada segueix avançant i ja arribem al mes de desembre.  Tots els nostres equips a excepció del Femení, que descansa, juguen aquest cap de setmana.

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       14             01/12         18:00        Dissabte

ATC Hostalric – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          10          01/12         15:30           Dissabte

AC Banyoles “B” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    10           01/12          12:30        Dissabte

CF Peralada “B” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       10         02/12         10:00         Diumenge

CF Tordera – UE Caldes de Malavella “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      6           02/12            10:00          Diumenge

FC Girona “B” – CF Tordera

Aleví A           Preferent Grup 6      11           01/12            10:00          Dissabte

CF Tordera – AT St. Ponç “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    10          02/12             10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Fornells “B”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      10          02/12             10:00        Diumenge

CE Olímpic Malgrat “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16      Am     02/12       11:15       Diumenge

UE Sant Celoni “C” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      10       01/12          10:00     Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “C”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      9       01/12         10:00         Dissabte

CE Arenys de Mar “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                10        02/12        11:45          Diumenge

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               10         01/12        11:00          Dissabte

CF Lloret “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               10         01/12        11:45          Dissabte

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       2         02/12        11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Sils “C”

HORARIS PARTITS 24 I 25 DE NOVEMBRE

RECORDEU!!! Aquest dissabte ens reunim tota la familia del CF Tordera per a celebrar la presentació!! Gaudirem d’un bon dissabte i posteriorment es disputarà el partit de lliga del 1r Equip.

Aquests són els horaris dels partits de la pròxima jornada:

Molta sort i a gaudir del futbol!!! #endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       13            24/11         18:30        Dissabte

CF Tordera – CE Aro

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       8            24/11         11:00          Dissabte

UD Cassà “A” – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         9            24/11         14:30          Dissabte

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    9            24/11          10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Figueres “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       9         24/11         10:00         Dissabte

UE Tossa “B” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      10           24/11             09:00        Dissabte

UE Llagostera – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     9          24/11             10:30        Dissabte

GEIEG “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     9          25/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – FC Racing Blanenc “C”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       9        24/11             11:45       Dissabte

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      9        25/11               11:00         Diumenge

ATC Hostalric “B” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      8         25/11               11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Argentona “C”

 

Prebenjamí A         Grup 7                9         24/11          10:30        Dissabte

CE La Batllòria “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí B              Grup 8               9        25/11        11:45          Diumenge

CF Tordera – ATC Hostalric “B”

 

Prebenjamí C              Grup 8                9         25/11        12:00          Diumenge

CD Blanes “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          1         25/11        10:00        Diumenge

UE Tossa “A” – CF Tordera

HORARIS PARTITS 17 I 18 DE NOVEMBRE

Arriba una nova jornada de lliga. Tots els nostres equips ja estan preparats per a una nova i apassionant jornada. Destacar que el 1r Equip juga diumenge a casa d’un històric del futbol català com és el Palafrugell, en el que serà un gran duel a la zona alta de la taula classificatòria. L’Aleví C jugarà dilluns a la tarda el seu partit corresponent d’aquesta jornada.

Aquests són els horaris:

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       12             18/11         16:30        Diumenge

CF Palafrugell – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       7            17/11         11:45          Dissabte

CF Tordera – FE Olot

 

Juvenil A      2a Div. Grup 2          8          17/11         17:00           Dissabte

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    8           17/11          12:30        Dissabte

FUE Olot “B” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       8         17/11         10:00         Dissabte

CF Tordera – CEF Sporting-Vidrerenca “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      9           17/11            10:00          Dissabte

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    8          18/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “C”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      8          19/11             18:45        Dilluns

CF Cuatro Vientos “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       8       18/11           12:00       Diumenge

CF Lloret “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      8       18/11          11:45        Diumenge

CF Tordera – FC Juve-Lloret “A”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      8       18/11         10:45         Diumenge

CE Arenys de Munt “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                8         18/11        11:45          Diumenge

CF Tordera – UD Cassà “B”

 

Prebenjamí B         Grup 8               8         18/11        11:00          Diumenge

UE Breda “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               8         17/11        11:45          Dissabte

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “A”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       4         18/11        10:45          Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera

HORARIS PARTITS 10 I 11 DE NOVEMBRE

Aquests són els horaris dels partits de la pròxima jornada:

Molta sort i a gaudir del futbol!!! #endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       11            10/11         16:00        Dissabte

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         7            10/11         18:30          Dissabte

CF Tordera – CE Cristinenc “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    7            10/11          10:00        Dissabte

CF Tordera – EF Sant Feliu “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       7         10/11         13:00         Dissabte

UE Maçanet Selva “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      8           10/11             10:00        Dissabte

AE Roses “A” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     7          10/11             12:15        Dissabte

ACE Unió Girona “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     7          11/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       7        10/11             11:45       Dissabte

CF Tordera – AE Blanc i Blava “B”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      7        10/11               10:15         Dissabte

CE Sant Hilari-Font Vella – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      6         11/11               11:45         Diumenge

CF Tordera – CF Calella “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                7         11/11          12:00        Diumenge

CF Tordera – CF Calella “B”

 

Prebenjamí B              Grup 8               7         11/11        11:45          Diumenge

CF Tordera – FE Palamós “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8     6         10/11        09:15          Dissabte

CF Lloret – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          4         28/10        09:45        Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera

HORARIS PARTITS 3 I 4 DE NOVEMBRE

Entrem al mes de novembre. En aquesta jornada, l’Infantil A, el Prebenjamí B i D jugaran els seus partits entre setmana. Destacar que aquest dissabte el 1r Equip juga a Blanes un derbi que segurament serà trepidant.

Aquests són els horaris:

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       10             03/11         17:00        Dissabte

CD Blanes – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       5            03/11         11:45          Dissabte

CF Tordera – Joventut St. Pere Màrtir

 

Juvenil A      2a Div. Grup 2          6          04/11         12:30           Diumenge

ACE Unió Girona “A” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    6           07/11          19:00        Dimecres

CF Sils-La Selva “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      7           03/11            10:00        Dissabte

CF Tordera – AT. Bisbalenc “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    6          04/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – Penya Bons Aires “B”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      6          04/11             10:00        Diumenge

Penya Blaugrana de Gualba – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       6       03/11           12:30       Dissabte

CF Cuatro Vientos “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      6       04/11          11:45        Diumenge

CF Tordera – AT Riells i Viabrea “A”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      5       04/11         11:30         Diumenge

CF Joventut Teià “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                6         03/11        10:00       Dissabte

CF Tordera – UE Breda “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               4         06/11        18:00          Dimarts

AD Cal Aguidó “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               6         03/11        11:45          Dissabte

CF Tordera – ATC Hostalric “B”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       3         06/11        18:15          Dimarts

CF Tordera – CD Olímpic Malgrat “A”

HORARIS PARTITS 27 I 28 D’OCTUBRE

Aquests són els horaris dels partits de la pròxima jornada. En aquesta ocasió, tots els nostres equips juguen competició oficial a excepció del Prebenjamí, que jugarà un amistós.

El 1r Equip torna de nou a jugar al municipal en un altre duel a la zona alta de la taula classificatòria.

Molta sort i a gaudir del futbol!!! #endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       9              27/10         16:00        Dissabte

CF Tordera – UE Calonge

 

Femení Aleví    Amat. F7 G. 1       4            27/10         11:15          Dissabte

AE Monells – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14         5            28/10         12:00          Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “A”

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    5            27/10          09:30        Dissabte

CF Tordera – CF Base Vilobí 2015

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6        5        28/10        12:00         Diumenge

CD Blanes “C” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      6           27/10             11:30        Dissabte

FC Girona “B” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13     5          27/10             10:00        Dissabte

UE Porqueres “B” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     5          28/10             10:00        Diumenge

CF Tordera – AC Riells i Viabrea “A”

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       5        27/10             11:45       Dissabte

CF Tordera – CF Sils “B”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      5        27/10               10:00         Dissabte

EF Vidrerenca “B” – CF Tordera

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      4         27/10               10:00         Dissabte

CF Tordera – FC Aqua Hotel “F”

 

Prebenjamí A         Grup 7                Am         28/10          10:00        Diumenge

CF Tordera – UE Caldes “A”

 

Prebenjamí B              Grup 8               5         27/10        11:45          Dissabte

CF Tordera – UE Llagostera “A”

 

Prebenjamí C              Grup 8               5         27/10        15:00          Dissabte

FE Palamós “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí D         Consel Com.          4         28/10        09:45        Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera

HORARIS PARTITS 20 I 21 D’OCTUBRE

Ja tenim aquí una jornada més de futbol. Aquest cap de setmana s’omple de partits i emoció. Moltíssima sort a tots!!

El 1r Equip juga dissabte per la tarda el derbi veïnal a Malgrat, un derbi trepidant entre dos equips capdavanters.

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       8              20/10         18:30        Dissabte

CD Malgrat “A” – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       3            21/10         16:30          Diumenge

CF Tordera – CF Val d’en Bas “A”

 

Juvenil A      2a Div. Grup 2          Am          20/10         18:30          Dissabte

CEF Sporting Vidreranca – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    4            21/10          12:00        Diumenge

FC Vilablareix “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6        2       06/10        10:00         Dissabte

CF Tordera – CF Cellera “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      5           21/10            10:00        Diumenge

CF Tordera – UD Cassà “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    4          20/10             10:00        Dissabte

CF Tordera – FC Girona “C”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      4          21/10             12:00        Diumenge

CF Lloret “B” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       4       20/10             09:45       Dissabte

CD Malgrat “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      4       20/10          11:45       Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “B”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      3       21/10         11:00         Diumenge

CD Masnou “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                4         21/10        10:00      Diumenge

CF Tordera – FC Girona “A”

 

Prebenjamí B         Grup 8               4         21/10        11:15          Diumenge

FC Racing Blanenc “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               4         21/10        11:45          Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera “A”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       3         21/10        11:45          Diumenge

CF Tordera – CF Lloret