, ,

Horaris partits 16 i 17 de desembre

Últim cap de setmana de futbol de l’any, i a més, amb una gran sorpresa, el debut de l’Aleví-Infantil Femení. Les nostres nenes disputen el seu primer partit diumenge al matí al municipal contra l’Atlètic Sant Pol. Desitgem a les noies moltíssima sort!!

Destacar que el Juvenil jugarà el seu partit divendres, i el Prebenjamí B el disputarà dimarts vinent.

Moltísima sort a tots i totes!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     15           17/12         16:30        Diumenge

CF Tordera – CF Lloret “B”

Femení Infantil                              Am           17/12          11:45       Diumenge

CF Tordera – ATC Sant Pol “A”

Juvenil A      1a Div. Grup 14        10            15/12         21:30        Divendres

CF Tordera – UE Tossa “A”

Juvenil B      2a Div. Grup 1          10            16/12        16:00         Dissabte

CD Malgrat “B” – CF Tordera

Cadet A         1a Div. Grup 16        10             17/12        10:00        Diumenge

CF Tordera – EF Gironés-sàbat “A”   

Cadet B         2a Div. Grup 1         10              17/12           10:45       Diumenge

CE Farners “A” – CF Tordera

Infantil A      2a Divisió Grup 4    10             16/12           10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Sant Celoni “B”

Infantil B      2a Divisió Grup 9    10            16/12           12:30        Dissabte

FC Racing Blanenc “A” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      10           16/12           11:15       Dissabte

UE Caldes de Malavella – CF Tordera 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    10          16/12             11:45        Dissabte

CF Tordera – At. Biscalenc “A”

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   10         16/12            11:00       Dissabte

UE Fornells “D” – CF Tordera 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   10         17/12             11:45       Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “D”

Benjamí A      Preferent Grup 7       12        16/12             11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Sant Celoni “A” 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     10        16/12              9:30       Dissabte

UE Llagostera “D” – CF Tordera 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     10        16/12             11:45      Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “C”

Prebenjamí A         Grup 7                10         17/12             10:00      Diumenge

CE Sant Hilari Font-Vella – CF Tordera

Prebenjamí B          Grup 8               10          19/12             18:30     Dimarts

CF Tordera – ATC Hostalric “C”

, ,

Horaris partits 2 i 3 de desembre

Ja tenim aquí una jornada més. Aquest cap de setmana tots els nostres equips disputen els seus partits a excepció del Juvenil A, que jugarà el partit corresponent d’aquesta jornada el dia 22 de desembre. El Cadet B jugarà aquest dilluns per la tarda al municipal. I el partit del Prebenjamí B será un amistós.

Molta sort a tots!!

Aquesta jornada tornen a jugar tots els nostres equips. Setena jornada per a la majoria. Molta sort a tots!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     14           03/12         12:00        Diumenge

CE Salt-Coma Cros “A”CF Tordera 

 

Femení        Amateur F-7 G. 5        9            03/12         16:30        Diumenge

CF Tordera – C. Bellavista Milan “A”

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          9            03/12        11:45         Diumenge

CF Tordera – FC Racing Blanenc “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        9             02/12         13:15        Dissabte

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         9              04/12            19:30       Dilluns

CF Tordera – AE Blanc Blava 

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    9             02/12             11:30        Dissabte

AD Cal Aguidó “B”CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    7             03/12            09:30        Diumenge

CF Tordera – CE Riudarenes 2005 “A”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      9           02/12           10:00       Dissabte

CF Tordera – CE Farners “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    9          02/12             10:00        Dissabte

CF Lloret “B” – CF Tordera 

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   9         02/12              10:45       Dissabte

CF Tordera – CF Cellera “A”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   9         02/12             10:45       Dissabte

CE Farners “D” – CF Tordera 

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       11        02/12             10:00       Dissabte

FC Girona “A” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     9        03/12             11:45       Diumenge

CF Tordera – CF Lloret “C”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     9        02/12               09:45      Dissabte

EF Arbucienca “C” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                9         03/12             11:45      Diumenge

CF Tordera – CE La Batllòria “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8              Am.          02/12             11:30     Dissabte

Esc. CalongeCF Tordera

, ,

Horaris partits 18 i 19 de novembre

Aquesta jornada tornen a jugar tots els nostres equips. Setena jornada per a la majoria. Molta sort a tots!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     12           19/11         16:30        Diumenge

CE AnglèsCF Tordera 

 

Femení        Amateur F-7 G. 5        7            19/11         16:30        Diumenge

CF Tordera – AT Masnou “A”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        7            18/11         15:00        Dissabte

FE Palamós “B” – CF Tordera

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          7            29/11        20:45         Dimecres

CF Tordera – ATC Hostalric “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        7             19/11         12:00        Diumenge

UE Breda “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         7              18/11            10:00       Dissabte

CF Tordera – CF Lloret “B”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    7             19/11             11:00        Diumenge

CE Sant Hilari Font-Vella – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    7             19/11            11:45        Diumenge

CF Tordera – CF Base Vilobí 2015 “A”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      7           18/11           10:00       Dissabte

CF Tordera – FC Girona “D”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    7          19/11             10:00        Diumenge

CF Racing Blanenc “C” – CF Tordera 

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   7         18/11              11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Sils “C”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   7         19/11             11:15       Diumenge

CF Sils “D” – CF Tordera 

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       9        18/11             10:45       Dissabte

UE Quart “B” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     7        19/11             11:45       Diumenge

CF Tordera – CF Cellera “A”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     7        18/11               12:15      Dissabte

CF Cuatro Vientos “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                7         19/11             11:45      Diumenge

CF Tordera – EF Arbucienca “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8               7          19/11             12:30     Diumenge

CE Farners “A” – CF Tordera

, ,

Horaris partits 11 i 12 de novembre

Arriba un cap de setmana on tenim menys partits de l’habitual. El Benjamí A jugarà el partit corresponent d’aquesta jornada a finals de desembre, i el Benjamí C el pròxim dimarts a les 19 h contra la UE Caldes de Malavella “A”.

Pel que fa als dos Infantils i al Benjamí B, tots tres descansen aquesta setmana.

Molta sort a tots i totes!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     11           11/11         16:30        Dissabte

CF Tordera – UE Quart

Femení         Amateur F-7             6            11/11          16:00       Dissabte

CF Ponent “A” – CF Tordera

Juvenil A      1a Div. Grup 14        6            11/11         18:30        Dissabte

CF Tordera – UE Quart “A”

Juvenil B      2a Div. Grup 1          6            12/11        11:30         Diumenge

AE Ter Brugent 2014 “B” – CF Tordera

Cadet A         1a Div. Grup 16        6             11/11         10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Cassà “A”   

Cadet B         2a Div. Grup 1         6              11/11           11:30       Dissabte

CE Sant Hilari Font-VellaCF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      6           12/11           10:00       Diumenge

UE Quart “D” – CF Tordera 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    6          11/11             11:45        Dissabte

CF Tordera – FC Girona “C”

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   6         12/11            11:45       Diumenge

CF Tordera – AE Monells “D”

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   6         11/11             11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Breda “A”

Prebenjamí A         Grup 7                6         12/11             10:40      Diumenge

UE Llagostera “B” – CF Tordera

Prebenjamí B          Grup 8               6          12/11             11:45     Diumenge

CF Tordera – UD Cassà “A”

, ,

Horaris partits 4 i 5 de novembre

Cinquena jornada de lliga per a la majoria dels nostres equips. Grans partits tant al municipal com fora de casa en què les aspiracions pels objectius comencen a ser palpables. Molta sort a tots!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     10           04/11         17:00        Dissabte

CD BlanesCF Tordera 

 

Femení        Amateur F-7 G. 5        5            05/11         16:30        Diumenge

CF Tordera – CF Lliçà de Vall “A”

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        5            04/11         17:00        Dissabte

UE Sant Celoni “B” – CF Tordera

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          5            04/11        16:30         Dissabte

CF Tordera – CE Anglès “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        5             04/11         13:45        Dissabte

UE Fornells “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         5              05/11            9:45       Diumenge

CF Tordera – UE Maçanet “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    5             04/11             9:30        Dissabte

CF Sils-La Selva “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    5             05/11            11:45        Diumenge

CF Tordera – UE Tossa “A”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      5           04/11           10:00       Dissabte

CF Tordera – FC Vilablareix “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    5          05/11             11:00        Diumenge

UE Quart “C” – CF Tordera 

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   5         05/11              10:00       Diumenge

CF Tordera – UE Tossa “A”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   5         05/11             16:00       Diumenge

CF Base Vilobí 2005 “B” – CF Tordera 

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       7        04/11             12:45       Dissabte

CF Sils “A” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     5        04/11             11:45       Dissabte

CF Tordera – ACE Unió Girona “B”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     5        04/11               10:00      Dissabte

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                5         05/11             11:45      Diumenge

CF Tordera – AD Cal Aguidó “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8               5          04/11             12:00     Dissabte

FE Palamós “A” – CF Tordera

, ,

Horaris partits 28 i 29 d’octubre

Aquest cap de setmana sí!! L’equip amateur del Femení debuta en competició oficial! Desitgem a les noies moltíssima sort!! El 1r Equip torna a jugar al municipal en un partit clau en la seva escalada de posicions. Aquest cap de setmana tornen a jugar sense excepció tots els equips del futbol base. Molta sort i… A per totes!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     9           29/10         16:30        Diumenge

CF Tordera – CEF Sporting Vidrerenca

Femení         Amateur F-7             4            28/10          16:00       Dissabte

CF Castellterçol “A” – CF Tordera

Juvenil A      1a Div. Grup 14        4            28/10         16:30        Dissabte

CF Tordera – ACE Unió Girona “A”

Juvenil B      2a Div. Grup 1          4            28/10        12:30         Dissabte

CD Palafolls “A” – CF Tordera

Cadet A         1a Div. Grup 16        4             28/10         10:00        Dissabte

CF Tordera – CF Lloret “A”   

Cadet B         2a Div. Grup 1         4              28/10           14:45       Dissabte

UE Sant Celoni “B” – CF Tordera

Infantil A      2a Divisió Grup 4    4             29/10           9:45        Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “C”

Infantil B      2a Divisió Grup 9    4            29/10           12:45        Diumenge

CF Sils-La Selva “B” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      4           28/10           11:00       Dissabte

AE Blanc Blava Lloret “A” – CF Tordera 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    4          29/10             11:45        Diumenge

CF Tordera – CE Unió Girona “B”

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   4         29/10            10:00       Diumenge

E. Penya Bons Aires “A” – CF Tordera 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   4         29/10             10:00       Diumenge

CF Tordera – CD Palafolls “B”

Benjamí A      Preferent Grup 7       6        28/10             10:00       Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “A” 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     4        28/10              9:45       Dissabte

UE Caldes de Malavella – CF Tordera 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     4        28/10             11:45      Dissabte

CF Tordera – CE Farners “C”

Prebenjamí A         Grup 7                4         29/10             11:15      Diumenge

FC Racing Blanenc “A” – CF Tordera

Prebenjamí B          Grup 8               4          28/10             11:45     Dissabte

CF Tordera – UE Llagostera “A”

, ,

Horaris partits 21 i 22 d’octubre

S’apropa una jornada més, s’està agafant el ritme de la competició i els equips van millorant dia a dia. Molta sort a tots i a gaudir d’un altre cap de setmana de futbol!! Aquesta setmana l’Infantil no jugarà, el partit d’aquesta jornada el disputarà l’1 de noviembre.

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     8           15/10         16:00        Dissabte

UE La Salle Girona – CF Tordera 

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        3            21/10         18:15        Dissabte

AE Ter-Brugent 2014 “A” – CF Tordera

 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          3            22/10        16:30         Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “A”

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        3             21/10         16:00        Dissabte

EF CE Baix Ter “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         3              22/10           10:00       Diumenge

CF Tordera – CE Olímpic Malgrat “A”

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    3             21/10            10:00        Dissabte

CF Tordera – AE Blanc Blava Lloret “B”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      3           21/10           10:00       Dissabte

CF Tordera – CF Sils “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    3          21/10             12:00        Dissabte

CF Sta. Eugènia “A” – CF Tordera 

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   3         22/10              10:00       Diumenge

CF Tordera – UE Porqueres “D”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   Am         22/10             09:45       Diumenge

CD Malgrat – CF Tordera 

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       5        21/10             09:00       Dissabte

UE Llagostera “A” – CF Tordera 

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     3        22/10             11:45       Diumenge

CF Tordera – FC Vilablareix “B”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     3        21/10               10:30      Dissabte

AE Ter-Brugent 2014 “D” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                3         22/10             11:45      Diumenge

CF Tordera – UE Breda “A”

 

Prebenjamí B          Grup 8               3          22/10             09:00     Diumenge

ATC Hostalric “B” – CF Tordera

Horaris partits 14 i 15 d’octubre

Aquest cap de setmana tenim una gran novetat! Torna a competir el futbol femení al nostre club després d’uns anys d’inactivitat. L’amateur femení competirà en futbol 7. Desitgem a les noies molta sort i que ens donin moltes alegries!! El 1r Equip torna a jugar a casa i tenim un munt de grans partits del nostre futbol base. Molta sort i a per totes!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     7           15/10         16:30        Diumenge

CF Tordera – CF Arbúcies “A”

Femení         Amateur F-7             2            15/10          18:00       Diumenge

CF St. Feliu de Codines – CF Tordera

Juvenil A      1a Div. Grup 14        2            14/10         16:30        Dissabte

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “C”

Juvenil B      2a Div. Grup 1          2            15/10        12:00         Diumenge

CE Riudarenes 2005 “A” – CF Tordera

Cadet A         1a Div. Grup 16        2             14/10         10:00        Dissabte

CF Tordera – FC Vilablareix “A”   

Cadet B         2a Div. Grup 1         2              14/10           10:15       Dissabte

CD Palafolls “A” – CF Tordera

Infantil A      2a Divisió Grup 4    2             15/10           9:45        Diumenge

CF Tordera – AE Blanc Blava Lloret “A”

Infantil B      2a Divisió Grup 9    2            14/10           13:00        Dissabte

UE St. Celoni “C” – CF Tordera

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      2           14/10           14:30       Dissabte

CF Lloret “A” – CF Tordera 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    2          15/10             11:45        Diumenge

CF Tordera – UE La Salle Girona “A”

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   2         15/10             9:15       Diumenge

CF Base Llagostera “A” – CF Tordera 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28   2         14/10             10:00       Dissabte

CF Tordera – EF Arbucienca “B”

Benjamí A      Preferent Grup 7       4        14/10             11:45       Dissabte

CF Tordera – CE Farners “A” 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     2        15/10             10:00       Diumenge

CF Sils “B” – CF Tordera 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     2        14/10              9:30      Dissabte

UE Maçanet “B” – CF Tordera

Prebenjamí A         Grup 7                2         15/10             10:00      Diumenge

ATC Hostalric “A” – CF Tordera

Prebenjamí B          Grup 8               2          15/10             11:45     Diumenge

CF Tordera – FC Racing Blanenc “B”

Horaris partits 7 i 8 d’octubre

Comença la lliga!!! Per fi ha arribat la competició oficial. Aquest cap de setmana la majoria dels nostres equips del futbol base engeguen la competició oficial. Ànims, i com sempre, a gaudir del futbol!!!

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     6           08/10         16:30        Diumenge

CE Mont-Ras “A” – CF Tordera 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        1            07/10         18:00        Dissabte

CD Bescano “A” – CF Tordera 

Juvenil B      2a Div. Grup 1          1            08/10        16:30         Diumenge

CF Tordera – UE Breda “A” 

Cadet A         1a Div. Grup 16        1             07/10         10:00        Dissabte

CE Salt-Comacros “A” – CF Tordera   

Cadet B         1a Div. Grup 17        1              07/10           9:45       Dissabte

CF Tordera – AD Cal Aguido “B” 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    1             08/10          11:30        Diumenge

EF Arbucienca “A” CF Tordera

Infantil B      2a Divisió Grup 9    1            07/10           11:45        Dissabte

CF Tordera – CP Bell Lloc “C”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 5      1           07/10           10:00       Dissabte

CF Tordera – UE St Celoni “B” 

Aleví B           1a Divisió Grup 10    1          07/10             9:30        Dissabte

Esc.F. Girones-Sabat “C” – CF Tordera   

Aleví-C           2a Divisió Grup 34   1         08/10            10:00       Diumenge

CF Tordera – A.E Ter-Burgent 2014 “C” 

Aleví-D           2a Divisió Grup 33   1         08/10              9:30       Diumenge

UE Maçanet Selva “A” – CF Tordera

Benjamí A      Preferent Grup 7       3        07/10             11:00       Dissabte

E.F Girones-Sabat “B” – CF Tordera 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     1        08/10             11:45       Diumenge

CF Tordera – UD Cassa “C” 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     1        08/10             10:00      Diumenge

CF Tordera – CD Blanes “B” 

Prebenjamí A         Grup 8                1         08/10             11:45      Diumenge

CF Tordera – UD Cassa “B” 

Prebenjamí B          Grup 7               1          08/10             12:00     Diumenge

CD Blanes “B” – CF Tordera 

 

Horaris partits 30 setembre i 1 d’octubre

El Benjamí A de Preferent comença aquest dissabte la competició oficial. Juntament amb el 1r Equip són els únics que juguen partit oficial. La resta d’equips continuen la seva preparació realitzant partits amistosos.

Recordem que el 1r Equip canvia l’horari del seu partit. En comptes de les 16:30 h com és habitual, jugarà a les 17 h.

Molta sort a tots i a gaudir d’un bon cap de setmana de futbol!!

Partits Futbol 11

Equip                Categoria          Jr.      Data      Hora          Dia

Primer Equip      3a Cat. G-16       5        01/10     17:00      Diumenge

CF TORDERA – UE CALONGE 

Juvenil A              1a Div. G-14        Am    01/10     17:45      Diumenge

SANTVICENTÍ “A” – CF TORDERA

Juvenil B               2a Div. G-1         Am     30/09   16:00      Dissabte

EF ST. FELIU “B” – CF TORDERA

Cadet A                  1a Div. G-16        Am     01/10    09:30     Diumenge

CF TORDERA – OLÍMPIC MALGRAT “A”

Cadet B                   1a Div. G-17        Am     30/09   09:30     Dissabte

CF TORDERA – CAL AGUIDÓ “B”

Infantil A                 2a Div. G-4        Am      01/10    11:30      Diumenge

CF TORDERA – CAL AGUIDÓ “A”

Infantil B                 2a Div. G-9        Am       30/09   09:30     Dissabte

CF TORDERA – CE BATLLÒRIA “A”

 

Partits Futbol 7

Equip                  Categoria             Jr.        Data      Hora       Dia

Aleví A                    Pref. G5              Am     01/10    11:30     Diumenge

OLÍMPIC MALGRAT “A” – CF TORDERA

Aleví B                     1a. Div. G-10     Am     30/09    11:45     Dissabte

CAL AGUIDÓ “B” – CF TORDERA

Aleví C                      2a. Div. G-34    Am     30/09    09:00    Dissabte

CAL AGUIDÓ “C” – CF TORDERA

Aleví D                      2a Div. G-33     Am     30/09     11:00     Dissabte

CF TORDERA – CE LA BATLLÒRIA “A”

Benjamí A                 Pref. G-7             2        30/09     09:45    Dissabte

EF  ARBUCIENCA “A” – CF TORDERA 

Benjam­í B                  1a Div. G-19      Am     30/09     09:00    Dissabte

CF TORDERA – CAL AGUIDÓ “B”

Benjamí C                  1a Div. G-18      Am      01/10      10:00    Diumenge

OLÍMPIC MALGRAT “B” – CF TORDERA 

Prebenjamí A              Grup 8              Am      01/10      12:00     Diumenge

CF TORDERA – ST. CELONI

Prebenjamí B              Grup 7              Am       01/10       10:30    Diumenge

CF TORDERA – CANET “A”