, ,

HORARIS PARTITS 17 I 18 DE NOVEMBRE

Arriba una nova jornada de lliga. Tots els nostres equips ja estan preparats per a una nova i apassionant jornada. Destacar que el 1r Equip juga diumenge a casa d’un històric del futbol català com és el Palafrugell, en el que serà un gran duel a la zona alta de la taula classificatòria. L’Aleví C jugarà dilluns a la tarda el seu partit corresponent d’aquesta jornada.

Aquests són els horaris:

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1er Equip       3a Cat. Grup 16       12             18/11         16:30        Diumenge

CF Palafrugell – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       7            17/11         11:45          Dissabte

CF Tordera – FE Olot

 

Juvenil A      2a Div. Grup 2          8          17/11         17:00           Dissabte

AD Cal Aguidó “A” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    8           17/11          12:30        Dissabte

FUE Olot “B” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 6       8         17/11         10:00         Dissabte

CF Tordera – CEF Sporting-Vidrerenca “A”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      9           17/11            10:00          Dissabte

CF Tordera – UE Quart “B”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    8          18/11             10:00        Diumenge

CF Tordera – EF Gironés-Sàbat “C”

 

Aleví C           1a Divisió Grup 27      8          19/11             18:45        Dilluns

CF Cuatro Vientos “A” – CF Tordera

 

Benjamí A      1a Divisió Grup 16       8       18/11           12:00       Diumenge

CF Lloret “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      8       18/11          11:45        Diumenge

CF Tordera – FC Juve-Lloret “A”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      8       18/11         10:45         Diumenge

CE Arenys de Munt “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                8         18/11        11:45          Diumenge

CF Tordera – UD Cassà “B”

 

Prebenjamí B         Grup 8               8         18/11        11:00          Diumenge

UE Breda “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí C         Grup 8               8         17/11        11:45          Dissabte

CF Tordera – CF Cuatro Vientos “A”

 

Prebenjamí D     Consell Com.       4         18/11        10:45          Diumenge

EF Arbucienca “B” – CF Tordera

, ,

RESULTATS PARTITS 10 I 11 DE NOVEMBRE

Ja hem finalitzat una altra jornada de lliga. Aquesta cap de setmana tampoc han arribat a jugar tots els nostres equips a causa del seu corresponent descans. Aquests són tots els resultats:

A per la setmana vinent!!

#SOM-HI #endavant

3a CATALANA – UE QUART “B”: 2-1

Gols: “Buda” i Rozas.

FEMENÍ-ALEVÍ: DESCANSA.

 

JUVENIL A– CE CRISTINENC “A”: 2-3

Gols: Xavier Pozas i Joan Ferrer.

INFANTIL A – EF SANT FELIU “A”: 2-6

Gols: Iago Sante i Unai Hernández.

UE MAÇANET SELVA “A” –INFANTIL B: 7-1

Gols: Aniol Brunet.

AE ROSES “A” – ALEVÍ A: 8-3

Gols: Luís Robles, Nil Guerreo i Pau Matas.

ACE UNIÓ GIRONA “B” –ALEVÍ B: 9-2

Gols: Seikou Tunkara (2).

ALEVÍ C– ATC HOSTALRIC “A”: 1-5

Gol: Oriol Carmona.

BENJAMÍ A – AE BLANC I BLAVA LLORET “B”: 9-1

Gols: Nil Riera (2), Iker Díaz (2), Roger Baena (2) i Juan José Torres (3).

CE SANT HILARI-FONT VELLA “A” –BENJAMÍ B: 12-0

 

BENJAMÍ C – CF CALELLA “B”: 6-2

Gols: Isaac Aguza, Joel Agell (3), Jan Pujol i Alfredo Nicolás Altea.

CD BLANES “A” –PRE-BENJAMÍ A: 2-2

Gols: Pol Soler (2).

PRE-BENJAMÍ B – FE PALAMÓS “A”: 2-8

Gols: Aarón González i Juan Orellana.

FE PALAMÓS “A” –PRE-BENJAMÍ C: DESCANSA.

 

EF ARBUCIENCA “B” – PRE-BENJAMÍ D: PENDENT.

 

ASSEMBLEA GENERAL ORDINÀRIA DE SOCIS

Com és habitual a l’inici de cada temporada. Demà divendres 10 d’agost tindrà lloc l’assemblea general ordinària de socis al camp municipal. A les 19:00 h serà la primera convocatòria, i a les 19:30 h la segona.

Els ordres a tractar seran els següents:

1. Lectura i aprovació si s’escau de  l’acta de l’assemblea anterior.

2. Balanç econòmic temporada 2017/2018.

3. Balanç esportiu temporada 2017/2018.

4. Informe del president.

5. Projecte esportiu temporada 2018/2019.

6. Presentació i aprovació si s’escau de les quotes de socis per la temporada 2018/2019.

7. Pressupost per la temporada 2018/2019.

8. Precs i preguntes.

Preguem la màxima assistència possible a causa de la importància dels temes a tractar.

,

HORARIS PARTITS 5 I 6 DE MAIG

Ja tenim a tocar una nova jornada de lliga, on la totalitat dels nostres equips disputen partit. El Femení torna a l’acció, com també l’Escoleta.

Destacar que el partit del Cadet B que es jugarà dijous vinent al municipal.

Molta sort a tots i a gaudir

#endavant

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     31           05/05         16:00        Dissabte

CF Tordera – CE Salt-Coma Cros “A”

 

Femení                                       Amistòs      06/05         10:00        Diumenge

CF Tordera – ATC Sant Pol

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14        25            05/05         12:00        Dissabte

UE Tossa “A” – CF Tordera 

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          25       05/05            18:15       Dissabte

EF Arbucienca “A” – CF Tordera 

 

Cadet B         2a Div. Grup 1         25           10/05       19:30        Dijous

CF Tordera – CE Farners “A”

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    25           06/05        16:00         Diumenge

UE Sant Celoni “B” – CF Tordera 

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    25           05/05        10:00         Dissabte

CF Tordera – FC Racing Blanenc “A”

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      25         05/05           10:00         Dissabte

CF Tordera – UE Caldes de Malavella “A”

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    25          06/05             11:00        Diumenge

At. Bisbalenc “A” – CF Tordera

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   25       06/05             10:00      Diumenge

CF Tordera – UE Fornells “D”

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  25       05/05               09:30       Dissabte

CD Blanes “D” – CF Tordera

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       27        05/05             10:40       Dissabte

UE Sant Celoni “A” – CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     25       06/05              11:45       Diumenge

CF Tordera – UE Llagostera “D”

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     25       05/05         10:00         Dissabte

FC Racing Blanenc “C” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7                25         05/05             11:30      Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

Prebenjamí B          Grup 8               25          05/05             09:45     Dissabte

CF Tordera – CF Sils-La Selva “A”

 

ESCOLA                                   Amistós           05/05              11:45     Dissabte

CF Tordera – CF Calella

, ,

EQUIP IDEAL 14 I 15 D’ABRIL

Ja tenim un nou equip ideal, on com sempre, hi destaquem tant les bones actuacions individuals com les d’equip. Enhorabona a tots i a seguir lluitant i millorant!!

Albert Bassas presentarà el seu llibre al municipal

La nostra recentment inaugurada aula de formació serà el lloc on el periodista torderenc Albert Bassas, periodista de RAC1 i speaker del Girona FC a Montilivi, realitzarà la presentació del seu llibre, “Girona. Un equip, una afició i una ciutat de primera”.

Un ascens tan històric i pròxim per a nosaltres, com va ser el del Girona, mereixia totalment la pena ser relatat, i l’Albert hi ha reflectit el que va viure una ciutat entregada al seu equip en aquells primers dies de juny, en què es va aconseguir la gran fita d’un equip que no fa gaires anys es trobava a Primera Catalana.

Com hem esmentat, la presentació es durà a terme a la nova aula de formació del Municipal d’Esports de Tordera, el dia 20 d’abril a les 20 h del vespre.

 

COMUNICAT OFICIAL

Des d’ahir, Eduard Masmiquel deixa de ser entrenador del 1r Equip. Han estat dues temporades molt intenses, en què volem destacar i agrair tota la seva implicació, entrega i treball dedicat al club.

El desitgem moltíssima sort en el futur, com també a l’Agustí Masgrau, segon entrenador.

 

 

A partir d’avui, Josep Matas “Pai”, vell conegut de la nostra entitat durant diferents etapes, agafarà les regnes de l’equip, on debutarà aquest diumenge al municipal en el derbi contra el CD Blanes.

 

,

Campanya #pelsvalents

La policia local de Tordera duu a terme una campanya per ajudar els nens malalts de càncer de l’hospital Sant Joan de Déu de Barcelona.

 

Des de la nostra institució, també volem donar suport i ens sumem aquesta iniciativa posant a la vostra disposició aquests escuts per només 4 €. Aquesta quantia va destinada íntegrament a aquesta iniciativa.

 

Trobareu els escuts a la venda a les nostres oficines. Animeu-vos i formeu part d’una bona i gran acció!!

 

#pelsvalents

 

 

 

 

, ,

HORARIS PARTITS 27 I 28 DE GENER

Arriba una jornada més de bon futbol, en la qual tots els nostres equips disputen partits a excepció del Femení i el Cadet B.

També juga l’ESCOLETA un triangular a Calella.

Molta sort a tots i a gaudir del futbol!!

 

Partits Futbol 11

Equip            Categoria              Jr.         Data         Hora          Dia

1r Equip       3a Catalana G-16     19           27/01         17:15        Dissabte

AD Cal Aguidó – CF Tordera 

 

Juvenil A    1a Div. Grup 14         13       28/01            16:30       Diumenge

CF Tordera – CF Sils-La Selva “A”

 

Juvenil B    2a Div. Grup 1          13       28/01            12:00       Diumenge

CE Farners “A” – CF Tordera 

 

Cadet A         1a Div. Grup 16        13           27/01       16:00        Dissabte

CD Blanes “A” – CF Tordera 

 

 

Infantil A      2a Divisió Grup 4    13           28/01        12:00        Diumenge

CE La Batllòria “A” – CF Tordera

 

Infantil B      2a Divisió Grup 9    13           28/01        10:00         Diumenge

CEF Sporting Vidrerenca – CF Tordera 

 

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria                  Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           1a Divisió Grup 10      13         28/01           11:00         Diumenge

UD Cassà “B” – CF Tordera

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    13             27/01          11:45        Dissabte

CF Tordera – EMF Calonge – St. Antoni “A”

 

Aleví-C           2a Divisió Grup 29   13       27/01             16:15      Dissabte

UE Quart “F” – CF Tordera

 

Aleví-D           2a Divisió Grup 28  13       28/01               11:45       Diumenge

CF Tordera – FC Juve Lloret “A”

 

Benjamí A      Preferent Grup 7       15       28/01             10:30      Diumenge

EF St. Feliu Guíxols –  CF Tordera

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 19     13       27/01               9:00       Dissabte

AE Sant Gregori “C” – CF Tordera 

 

Benjamí C      1a Divisió Grup 18     13       27/01         10:30         Dissabte

EF Vidrerenca “B” – CF Tordera

 

Prebenjamí A         Grup 7               13     27/01           15:00       Dissabte

UE Quart “B” – CF Tordera 

 

Prebenjamí B          Grup 8             13         27/01            11:45       Dissabte

CF Tordera – UE Quart “A”

 

ESCOLETA            27/01             9:30       Dissabte

Triangular a Calella

09:30h – CF Calella – CF Tordera

09:55h – CE Olímpic Malgrat – CF Tordera

10:20h – CF Calella – CF Tordera 

10:45h – CE Olímpic Malgrat – CF Tordera

 

,

Fotografies presentació

Aquí us deixem les fotografies de tots els nostres equips a la presentació de fa unes setmanes:

Escola

Prebenjamí B

Prebenjamí A

Benjamí C

Benjamí B

Benjamí A

Aleví D

Aleví C

Aleví B

Aleví A

Infantil B

Infantil A

Cadet B

Cadet A

Juvenil B

Juvenil A

Femení

1r Equip