1. Home
  2. Blogs

Arxius

Escola

Entrenador: CRISTIAN BAYÓN RINCÓNEntrenador: SERGIO MANCERA PEÑA2º Entrenador: ELOI MERCADER MORILLAS Jugadors: NIL AYATS ROMEROALEIX BAYÓN ROMÀEYDAN BAZÁN FERNANDEZERIK CANTÓ CONDEEFREN DIAZ CAÑADASGRAU GALLART ARMEROYAEL GARCIA MARTINEZAIMAN HAFAF MOHAMEDENZO LLAMAS PEREGRINAJULEN MANCERA REINA ARNAU MARTIN…

Read More

PreBenjamí D

Entrenador: JOSEP MATAS XARVAU 2n Entrenador: MARC MOLES FERRER Delegat: AMALIO MENA VAS Massatgista: RAFAEL MORENO REINOSO Pre. Físic: VICENÇ SOLÀ GARRIDO Jugadors: DAVID ALAN ARAUJO JOSEP AULET BORRELL ADRIÀ BARCELÓ CAMPS DAVID BUSTO MIÑO…

Read More

PreBenjamí C

Entrenador: DOMINGO MONTILLA CONTRERAS Jugadors: AITOR CANAL GARRAZA                             EIDEN ESTEBAN MEDINAAARON GAVILANES MUÑOZDAIRON GAVILANES MUÑOZROC LASALA ZAMORA JAN LLEONART GUERREROSEBASTIAN MONTILLA…

Read More

PreBenjamí B

Entrenador: MARCOS SANCHEZ GARCIA2n Entrenador: MARC RUIZ TORROELLA Jugadors: GERARD DE LOS DOLORES QUIMISJOAN DE LOS DOLORES QUIMISBERTA GONZALEZ JUBINYÀQUIM MASSÓ TRASCASTRO DYLAN RODRIGUEZ REINOSODAVID SALA TORRESIAN SANCHEZ MERCADERMAX SOLE SERRA Com anem a la…

Read More

PreBenjamí A

Entrenador: JORDI GRANADOS FABA2n Entrenador: JUANMA ESTEBAN ALCOVER Jugadors: AMJAD AHBITI HAFSAPAU FERRER FERRANORIOL GARCIA PALOMERAARON GONZÁLEZ PINEDAARNAU GÜELL VILA PABLO MANCERA REINAJUAN ORELLANA SERRAPOL ROMAGUERA MARTORIXAVIER SELGA ROMAGUERA Com anem a la classificació? http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Read More

Benjamí C

Entrenador: SAMUEL PALOMINO FLOR2n Entrenador: JUAN F. ESPEJO GARCIA Jugadors: ALAE ABRIGHECH ATRIKIELOI BERENGUER REIGIZAN ESPEJO GARCIAADRIÀ EXPOSITO ARMEROAXEL GIMENEZ LOPEZERIK GOMEZ LUNA DIDAC LÓPEZ SANCHEZJOSE PALOMINO TERUELJOSEP ROMERA GARCIAERNESTO RUIZ PÉREZSERGI VIÑAS GONZALEZ Com…

Read More

Benjamí B

Entrenador: JORDI PUJOL SERRA Jugadors: ADRIÀ BIGAS DÍAZANIOL CUENCA PEREZMANEL FERNANDEZ RIPOLLMARTÍ MANRESA PASCUALSERGI MASTRODI FRESQUETJAN NOGUEROL FERRER RAFAEL PEREZ TORRESAXEL PULIDO MARTINEZMARC SAURA GARCIADANIEL TORRES ORTEGAÀLEX VILLODRE RAMIREZ Com anem a la classificació? http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

Read More

Benjamí A

Entrenador: JOSEP LLEONART COSTA2n Entrenador: DOMINGO MONTILLA CONTRERAS Jugadors: JOEL AGELL AFUERAISAAC AGUZA ESPINOSAJOAN GAMBIN VIVÉBORJA GONZALEZ SEGURAVICTOR GRACIA ALAMEDA XAVIER MARTIN MARTOSTAYLOR MURES PATAUJAN PUJOL FORTSPOL SOLER OLIVERA Com anem a la classificació? http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-17

Read More

Aleví C

Entrenador: MARÇAL NONELL RUSCALLEDA Jugadors: ALEIX CABALLÉ FOLCHBIEL GRIMAL BORRELLNIL GRIMAL BORRELLFRAN MARTIN VICHÉHUGO PEREZ CARMONA MIGUEL ANGEL PUJANTE GALLEGOANGEL FERNANDO RUIZ CASTAÑEDAHECTOR SANCHEZ PAEZHUSSEIN TRAWALLY SIDIBEH Com anem a la classificació? http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-tercera-divisio/grup-29

Read More

Aleví B

Entrenador: ADRIÀ BARCELÓ CAMPS2n Entrenador: SERGIO SANCHEZ RICO Jugadors: ALFREDO NICOLAS ALTEA QUIROGAPOL AULET BORRELLARNAU BARRERA PASQUALIKER DIAZ ESTRELLAJAN LASALA ZAMORA JORDI MONFULLEDA MATASJAUME PERRAMON CORONASNIL RIERA LLOVERASJUAN JOSE TORRES LOPEZPOL XAMPENY SORIANO Com anem…

Read More