HORARIS PARTITS 11 I 12 DE MAIG

Ja tenim a tocar una nova jornada! Destacar que aquesta setmana juguen els més petits, l’ESCOLETA!! A gaudir del futbol!!

Molta sort a tots!!!

#endavant

Partits Futbol 11

1er Equip       3a Cat. Grup 16       32            12/05         16:00        Diumenge

UD Cassà “B” – CF Tordera

 

Femení      Amateur F7 Grup 1       24           11/05         10:00        Dissabte

CFA Ripoll – CF Tordera

 

Juvenil A      1a Div. Grup 14          28           11/05         16:00         Dissabte

CD Bescanó “A” – CF Tordera

 

Infantil A      1a Divisió Grup 17    28            11/05          10:00        Dissabte

CF Tordera – UE Quart “C”

 

Partits Futbol 7

Equip              Categoria             Jr.        Data              Hora         Dia

Aleví A           Preferent Grup 6      29           11/05            10:00          Dissabte

CF Tordera – FC Vic Riuprimer Refo

 

Aleví B           1a Divisió Grup 13    28          12/05            10:45          Diumenge

UE Quart “C” – CF Tordera

 

Aleví C           2a Divisió Grup 27     28          12/05           10:00         Diumenge

CF Tordera – CD Palafolls “A”

 

Benjamí B      1a Divisió Grup 17      28       11/05            10:00        Dissabte

CF Tordera – CD Blanes “C”

 

Benjamí C      3a Divisió Grup 17      Am      12/05         10:00         Diumenge

CF Tordera – AE Santa Susanna “B”

 

Prebenjamí A         Grup 7                28         12/05         11:45           Diumenge

CF Tordera – CD Malgrat “A”

 

Prebenjamí B              Grup 8         28         11/05         12:15          Dissabte

CF Cuatro Vientos “A” – CF Tordera

 

Prebenjamí C         Grup 8             28        12/05         11:45          Diumenge

CF Tordera – UE Breda “B”

 

Prebenjamí D         Consel Com.     20      12/05        11:45           Diumenge

CF Tordera – ATC Hostalric

 

Escola                      Am                                11/05           10:00         Dissabte

ATC Hostalric – CF Tordera